banner461
banner195

Güzel İşler Olacak…

Türkiye kadınlar basketbol 2.lig 9.hafta müsabakasında Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü ligin güçlü ekiplerinden As Osmaniye Gençlik Spor ile karşılaştı. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü Müsabakayı 78 – 91 kaybetti...

Güzel İşler Olacak…
23 Aralık 2013 Pazartesi 11:26

banner143
banner134
Türkiye kadınlar basketbol 2.lig 9.hafta müsabakasında Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü ligin güçlü ekiplerinden As Osmaniye Gençlik Spor ile karşılaştı.

Karşılaşmaya tutuk başlayan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü güçlü rakibi karşısında 4. Periyotta istediği oyunu ortaya koymasına rağmen müsabakayı 78 – 91 kaybetti. Müsabaka öncesi misafir takıma Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın tarafından takdim edilen plaket ve oyuncular tarafından tribünleri dolduran seyircilere takdim edilen çiçeklerin soğuk kış gününde salonu ısıtırken, tribünlerin coşkusu maç boyunca sürdü. Centilmenlik içinde geçen maçın ileriye dönük daha güzel işlerin olacağının habercisi idi. 2. Devreye Harran Üniversitesi deplasmanı ile başlayacaklarını belirten takımın Antrenörü Mustafa Yarılı, bu şehir için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz dedi. Basın toplantısında oyuncumuz Gizem’de yeni takımız daha çok çalışıp eksiklerimizi gidereceğiz dedi. Ev sahipliğinden dolayı teşekkür eden As Osmaniye Gençlik Spor oyuncu ve teknik ekibi birlikte yenilen akşam yemeği sonrası ilimizden ayrıldılar. Bu güzelliklerin Nevşehir’imiz adına yaşatılmasında başta Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve tüm sporseverlere teşekkür eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor kulübü başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, bu şehre hizmet etmek boynumuzun borcu dedi. Oynanan müsabakanın sadece bir skordan ibaret olmadığının belirten Taşğın, eğer sadece meseleye skor olarak bakılırsa bugünkü takımın oyuncu profili, ekonomik gücü bütün soruların cevabıdır dedi.
 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.