banner461
banner195

Hacıbektaş Sentetik Çim Sahası Seneye Kaldı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Hacıbektaş Sentetik Çim Sahası Seneye Kaldı
26 Kasım 2014 Çarşamba 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Spor alt yapı açısından Ülkemizin en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de 2014 yılı içerisinde yeni sahaların yapımı konusunda ödenekler doğrultusunda çalışmaların yapılacağı bildirilmişti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Merkezindeki 3, Avanos ilçesinde 2, Ürgüp ilçesinde 2, Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçe merkezlerindeki birer çim sahanın yanında Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Kasabasında 1, Merkeze bağlı Nar ve Kaymaklı Kasabalarında da 1 olmak üzere toplam 15 çim sahası bulunan Nevşehir’de mevcut sahaların korunması ve bakımı konusunda da çalışmalarda bulunduklarını dile söylemişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
Zaten hersey seneye nevsehirden hic bi b... olmazzz !!
Avatar
ali - 3 yıl önce
başlik ne , haber ne anlamadık?
Avatar
Sporcu - 3 yıl önce
hacıbektaş sentetik sahası ve soyunma odaları , türibün leri tamamlandı kullanılıyor herhalde bir yanlışlık var.
Avatar
suvermez - 3 yıl önce
ne bakımı ne çalışması çimi kendimiz biçeriz gübreyi vatandaştan alırız sulamayı elektriği kapanmadan önce belediye karşılıyordu şimdi kim karşılayacak çalışan işçinin parasını küpçüoğlu ticaret cebinden ödüyor siz neyden bahsediyorsunuz tribün yapımına belediye başlamıştı kapanınca oda kaldı suvermezin sahasında nevşehir gençlik spor müdürlüğünün tek kuruşu yoktur