banner461
banner195

Haziran’da Hizmete Açılması Planlanıyor

İnşasına 2014 yılında başlanmasına ve geçtiğimiz yıl içerisinde tamamlanarak hizmete girmesi hedeflenen Yarı Olimpik Havuz projesinde yaşanan aksaklıkların ardından çalışma yeniden başlatıldı ve sürüyor.

Haziran’da Hizmete Açılması Planlanıyor
26 Mayıs 2015 Salı 18:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İnşasına 2014 yılında başlanmasına ve geçtiğimiz yıl içerisinde tamamlanarak hizmete girmesi hedeflenen Yarı Olimpik Havuz projesinde yaşanan aksaklıkların ardından çalışma yeniden başlatıldı ve sürüyor.

Nevşehir’in önemli Spor yatırımları arasında yerini alan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan yarı olimpik havuz’un yapımına yapılan ikinci ihalenin ardından geçtiğimiz günlerde yeniden başlanmıştı.

Çalışmaların yeniden bir aksaklığa neden olmadan sürdürülmesi ve hedeflenen sürenin zaten gerisinde kalan Yarı olimpik havuzun Haziran ayında hizmete sokulması bekleniyor.

Tamamlanıp hizmete açıldığında Nevşehir’de yüzme sporlarında da Sporcu yetişmesine zemin hazırlayacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun bir an önce tamamlanması için İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in de proje ile yakından ilgilendiği gözleniyor.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.