banner461
banner195

“Hedefimiz 3. Lig”

2012-2013 maç sezonunun sona ermesiyle birlikte bazı futbolcularıyla ayrılıklar yaşayan Niğde Belediye Spor yönetimi transferler çalışmalarını sürdürüyor.Niğde Belediye Başkanı Akdoğan Hedefimiz 3.Lig bu doğrultuda ne gerekiyorsa yapacağız derken Nevşehir Belediyesinden Tık Yok...!

“Hedefimiz 3. Lig”
25 Haziran 2013 Salı 18:40

banner143
banner134

 2012-2013 maç sezonunun sona ermesiyle birlikte bazı futbolcularıyla ayrılıklar yaşayan Niğde Belediye Spor yönetimi transferler çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Yapılan transferler ve takımın son durumu ile ilgili değerlendirmede bulunan Niğde Belediyesi Başkanı Faruk Akdoğan; “Geçtiğimiz sezonki takımımızı muhafaza ederek 6 yeni transfer daha gerçekleştirdik” dedi.

 

GEMİLERİ YAKTIK HEDEF 3. LİG!

“Biz bu yola baş koyarken gemileri yaktık” diyen Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; “Bu yolun geri dönüşü yok! Önümüzdeki sezon ne olursa olsun kesin hedefimiz 3. Lige çıkmaktır” şeklinde konuştu.

 

Başkan Akdoğan; “Şu an görülen o ki 3. Lige çıkmamıza engel hiçbir şey yok. Eğer geçtiğimiz yıl ki guruba düşersek Niğde belediye spor’u 3. Lige çıkartırız. Tabi bu noktada biz oyuncu ve taraftarlarımıza bu güne kadar yük olmadık” dedi.

Belediye Başkanı Akdoğan; “Niğde Belediyesi olarak giderlerin tamamını biz karşıladık tesisleşme yoluna gittik. Oyuncuların yemekleri ve tüm ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz” diye konuştu.

 

BU TAKIM HERKESİN

Bu takım belediyenin değil sözünün altını çizerek konuşmasına devam eden Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, konuşmasına devamla şunları söyledi:

“Niğde Belediye Spor Belediyeye ait değil; Niğdelilere ait bir takımdır.

 

Eğer isteyen olursa ve sponsorluğunu yüzde elli üzerinde kabullenen bir firma yâda kurum olursa ismini de değiştirmek koşulunu kabul ederiz.

 

Bu bayrağı Niğdeli hemşerilerimiz adına taşıyoruz az önce dediğim gibi sponsor olacak Niğdeli bir firmaya da ismini vererek bayrağı teslim ederiz:”

Kaynak:Bor Haber. NetKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Buyrun - 5 yıl önce
niğdenin takımının bütün masraflarını belediye karşılıyor, belediye başkanı didiniyor liğe çıkaracağım diye bizim başkan yani hasan ünverde seçilmeden önce nevşehir spor namusum deöişti. geçen 10 yılda nevşehir spora destek olmayı bırak köstek oldu. necmi cantekin ve oğulları olmasa bal liğinde bile takımımız olmayacak. lütfen destek olun bu şehirden parsayı toplayan arsacılar, inşaatçılar, ticaret adamları, sanayiciler, belediye, valilik, özel idare bizim gibi illerin 1 nci liğde takımı var. örnek karabük
Avatar
yorum - 5 yıl önce
böyle belediye başkannını bulsak biz ptt 1 ligede çıkarız
Avatar
Taraftar - 5 yıl önce
Sayın başkan başka takımları yok sayma nevşehirsporu en kötü zamanında yenemediniz elinizle aksarayspor'a verdiniz.Nasıl şampiyon olacaksınız hayret ediyoruz