banner461
banner195

Hentbola H. Lütfü Pamukçu Ambargosu

Nevşehir merkez H. Lütfi Pamukçu İlk ve ortaokulu son yıllarda özellikle hentbol branşında yapılan müsabakalarda şampiyonluklara ambargo koydu.

 Hentbola H. Lütfü Pamukçu Ambargosu
20 Ocak 2015 Salı 16:50

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez H. Lütfi Pamukçu İlk ve ortaokulu son yıllarda özellikle hentbol branşında yapılan müsabakalarda şampiyonluklara ambargo koydu.

Geçtiğimiz 4 yıl içerisinde yapılan küçükler ve yıldızlar hentbol il birinciliklerinde Şampiyonlukları omuzlayan H. Lütfü Pamukçu ilk ve orta okulu bu başarısını 2014 - 2015 sezonu okul sporlarında da devam ettirdi.

Küçük Kızlar hentbol müsabakalarında il ikinciliğini kazanan, Küçük erkekler kategorisinde ise İl Şampiyonluğunu hem rakibini farklı bir şekilde mağlup ederek kazanan H. Lütfü Pamukçu Okulu hentbol takımları bu spor kategorisinde ilimizi grup müsabakalarında da başarıyla temsil etmeye hazırlanıyor.

Okul Aile Birliği Başkanı Selbi Oduncu, Okul Müdürü Harun Öcal ve Beden Eğitimi Öğretmeni Okan Albayrak’ın da gayretli çalışmaları sonucunda elde edilen başarıların asla tesadüf olmadığının son 4 yılda elde edilen şampiyonluklarla bir kez daha açıkça ortaya konulduğunu dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
ha şöyle