banner461
banner195

Hentbol’da Lara Nevşehir İkincisi Oldu

Lara Eğitim Kurumları eğitimde göstermiş olduğu  büyük başarılarının yanı sıra sporda da dereceleri kazanmaya devam ediyor .

Hentbol’da Lara Nevşehir İkincisi Oldu
08 Mart 2016 Salı 17:33

banner143
banner134
Lara Eğitim Kurumları eğitimde göstermiş olduğu  büyük başarılarının yanı sıra sporda da dereceleri kazanmaya devam ediyor .  Nevşehir geneli düzenlenen ve ilimizdeki ortaokul takımlarının katıldığı hentbol müsabakalarında Lara Eğitim Kurumları Hentbol Takımı Ortahisar Fatih Ortaokulu ile yaptığı final karşılaşmasının ardından ikincilik kupasını havaya kaldırmayı başardı. Beden eğitimi öğretmeni Mustafa Danışmaz'ın çalıştırdığı hentbol takımı öğrencileri turnuvanın son gününe kadar rakiplerini yenerek  finale yükseldiler.
Müsabakalar sonunda takım halinde gümüş madalya ikincilik kupasını  alan öğrenciler birinciliği kaçırmanın üzüntüsünün yanı sıra, okullarına bir kupa daha götürmüş olmanın mutluluğunu da yaşadılar. Lara Eğitim Kurumları müdürüUlaş İnönü öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederken bir sonraki turnuva sonunda takım halinde birinci olma sözünü almayı ihmal etmedi. Öğrencilere madalya sözü veren İnönü eğitim öğretim hayatının her alanında faaliyetlere katılmayı sürdüreceklerini söyledi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.