banner177
banner195

Hisarspor Sponsoru Konyalı Ömer Usta Restaurant'a Teşekkür Ve Forma Hediye Etti

Hisarspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Harun Aysin ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Faruk Arıkan, Konyalı Ömer Usta Restaurant işletme sahibi sayın Hacı Ömer Avcı'ya 50 sırt formalı forma hediyesini takdim ettiler.

Hisarspor Sponsoru Konyalı Ömer Usta Restaurant'a Teşekkür Ve Forma Hediye Etti

banner143
banner134
 Hisarspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Harun Aysin ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Faruk Arıkan, Konyalı Ömer Usta Restaurant işletme sahibi sayın Hacı Ömer Avcı'nın Hisarspor'a sağlamış olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sağlanan destekler sonucunda Hisaspor'un sezonu 1. olarak tamamladığını ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Başkan Harun Aysin,Konyalı Ömer Usta Restaurant işletme sahibi sayın Hacı Ömer Avcı'ya adının yazılı olduğu 50 sırt formalı kulüp formasını hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konyalı Ömer Usta Restaurant işletme sahibi sayın Hacı Ömer Avcı da açıklamasında,Nevşehir in sosyal kültürel ve ekonomik sorunlarında çözümün bir parçası olmak için elimizden gelen fedakarlıkları yapıyoruz. Bu şehir bizim. Tüm Köyü beldesi ilçesi tüm Nevşehir i kucaklayan bir düşünceyle,Gençlerimizi spora teşviki için Nevşehir'imizin damak tadı olarak Konyalı Ömer Usta nın mekanı olarak üzerine düşeni şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada yapacaktır dedi.

banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 3 yıl önce
giye ömer usta uçhisanda yok sponsoru yok bu
ille ömer ustabı
Avatar
Kamil BALAK - 3 yıl önce
Ömer abi maşallah. Allah için seviyorum seni. Allah razı olsun. Nevşehir'i düşünen bir esnafsın. Başarılar...
Avatar
meteris - 3 yıl önce
nevşehirin tek takımı var oda nevşehirspor