banner461
banner195

İcraat Lazım

Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin, şehirde bir takım çevrelerin Kulüp hakkında olumsuz düşünceleri yaymaya çalışmalarının kendilerini de üzdüğünü dile getirdi.

İcraat Lazım
21 Ocak 2014 Salı 09:52

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin, şehirde bir takım çevrelerin Kulüp hakkında olumsuz düşünceleri yaymaya çalışmalarının kendilerini de üzdüğünü dile getirdi.


 Bazı internet siteleri ve basın yayın organları ile Nevşehir Spor GK’nün yanlış yönetildiği yönünde ifadelerin yer almasına tepki gösterdiklerini söyleyen Kulüp Başkanı Necmi Cantekin, “Biz asla sadece biz biliyoruz demedik. Bu takımın özlenen, beklenen ve istenilen yerlere ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle oğullarım Sedat ve Serhat Cantekin bu takımın başarılı olabilmesi için var güçleriyle çalışıyorlar. Cantekin ailesi olarak bizlerde imkanlarımızı seferber ettik. Kulüp yönetimi olarak biz herkesi kucaklıyoruz. Lafla gemi yürümüyor. Takım hakkında internet sitelerinde, orda burada olumsuz düşünceler paylaşanları takımı desteklemeye davet ediyorum. Belki verecekleri paradan çok takımımıza bizzat maça gelip yapacakları bir alkış bin TL vermelerinden daha etkili ve yararlı olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa dizdar - 4 yıl önce
necmi abicim nevşehir spora yıllardır verdiğiiniz destek için tşk.ederim hem destek hem hizmet - hem para harca . nevşehir sırtından trilyon harcayanlar nerde sesleri çıkmıyor sen bu takımı 2 liğe çıkardın yine elini taşın altına koydun .. helal olsun destek olmayanlar köstek olmayın bari .. inşallah tekrar nevşehir spor eski günlerine senin sayende döner..
Avatar
Bravo Başkanım - 4 yıl önce
verdiğiniz emekler azımsanamaz. kimse elini koymazken taşın altına siz koydunuz mesainizi harcadınız. insanlar vakitlerini servet yapmaya ayırırken siz servetinizi nevşehir için harcıyosunuz. bu insanlar duandan bile yoksun.karın darlığı.. allah yar ve yardımcınız olsun
Avatar
Regaip - 4 yıl önce
takıma bölgesel amatör lige katmak için 25 bin tl'yi bulamayanlar. şimdi size muhalefet olup biz olsak daha iyi oluruz diyorlar. siz bunlara kulak asmayın. siz olmasaydınız halen nevşehirspor 2. amatörde olurdu. allah sizden razı olsun.
Avatar
nevşaarlı - 4 yıl önce
yıllardır kayıp takımı çıkartıp canlandırdınız. meyveli ağaç taşlanır başkan. bir de it ürür kervan yürür derler. olumsuz yazanlardan çok olumlu yazanlar var. sıkıntı yok.
Avatar
PARA - 4 yıl önce
para verdesen kimse vermez tenkit et dersen başta en yakının başlar. destek lazım şehrin takımına tenkit değil.
Avatar
Acıgöllü - 4 yıl önce
Arkadaşlar bir kere muhalefet olmadan iktidar olmaz.. Tenkit olacak elbette.. Para vermedi diye tenkit edemez mantığı nasıl bir mantıktır.. Demokrasi ile yönetilen toplumlarda bu normaldir..haa bir de şu var takım anonim bir yapıda değil şahıslara ait belki de bu yüzden destek olunmuyor olabilir...
Avatar
Necmi CANTEKİN BAŞKAN - 4 yıl önce
IYI ve OLUMLU YORUMLAR BIZI
DAHA FAZLA MOTIVE EDER DAHA
ŞEVKİMİZ ARTAR.YÖNETİM VE FUTBOLCULAR OLARAK INANDIK.
TÜM NEVŞEHİRLİNİN INANMASI
GEREKTIĞINE INANIYORUZ.TÜM
EMEĞI GEÇENLERE VE BIZE DESTEK OLAN SAYIN VALIMIZE SAYIN BELEDIYE
BAŞKANIMIZA VE MILLETVEKILLERIMİZE MAÇLARIMIZA GELEN SIYASI PARTİLERİMİZE IL GENEL MECLİSİNE GENEL SEKRETERIMIZE
NAR BELEDIYESİNE,YARDIMCI OLAN BELEDIYELERIMIZE SAĞLIK VE EMNIYETE GENÇLIK SPORA TICARET BORSA VE TICARET ODASINA,UZER VE KAPODAKYA DÖVIZ,INCELER GIDA,GÜÇBEY SÜT ÜRÜNLERI,KAPODOKYA ASANSÖR,ÜNLÜ HAFRİYAT,İDEVİT,AİRFEL,YURTBAY
SERAMIK,DIZAYN GRUP BORU MLZ. SALİH DİRİKOÇ, NEV-BETON,
AYDIN MIHÇI,MEHMET ALI ÖBEKLİ,
NEVAKSAN KEMAL GÜNERE TÜM
YARDIMCI OLAN KİŞİ KURULUŞLARA YAZILI VE GÖRSEL
BASINA SPOR MUHABİRLERİNE,
ÜNIVERSITEMİZE ,TÜM SPOR TAKIM YÖNETICILERİNE VEFAKAR TÜM TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERIM.
Avatar
ALİ ÖZCAN-HOCA-DİYANET SPOR-- - 4 yıl önce
taşin altina eli̇ni̇ sokan adamlari tebri̇k etmek varken eleşti̇rmek ki̇mseni̇n haddi̇ne deği̇ldi̇r.canteki̇nler tamamen cepleri̇nden karşiliksiz para harcayarak bu takimi oluşturdular.
ki̇m bi̇r övün futbolculara yemek vermi̇ş...varsa yanlişlari düzelti̇li̇r..ama karşilikli konuşulur bu konular..i̇nşallah bu sene bu takim şampi̇yon olacak...desteği̇mi̇z sonsuz...