banner461
banner195

İşlemler Bu Yıl da Nevşehir’de Yapılıyor

Amatör liglerin başlayacak olmasıyla birlikte yıllardır Kayseri’de yapılan vize ve yeni tescil işlemlerinin Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Başkanlığında yapılmaya devam ediliyor.

İşlemler Bu Yıl da Nevşehir’de Yapılıyor
19 Eylül 2013 Perşembe 10:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Amatör liglerin başlayacak olmasıyla birlikte yıllardır Kayseri’de yapılan vize ve yeni tescil işlemlerinin Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Başkanlığında yapılmaya devam ediliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi Salih Armağan, yıllardır Kayseri’de ASKF Bölge Başkanlığında yapılan yeni tescil ve vize işlemlerinin artık Nevşehir’de yapılmaya devam edildiğini söyledi.

Transfer ve yönetici kartı işlemlerinin yine Kayseri ilinde yapılmaya devam edileceğini kaydeden Futbol İl Temsilcisi Salih Armağan, bu yeni uygulamanın amatör Spor kulüplerine büyük kolaylık sağladığını iade etti.

Geçtiğimiz yıl ilimizde bulunan amatör Spor kulüplerinden bin 100 dolayında sporcunun yeni tescil ve vize işlemlerinin ilimizde yapıldığını söyleyen Futbol İl Temsilcisi Armağan, yeni uygulama ile ilgili Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri başkanlığında gerekli teçhizat temininin yapıldığını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.