banner461
banner195

Kadın Basketbol Takımından NEHÜ Rektörlüğüne ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Kadın Basketbol Takımından NEHÜ Rektörlüğüne ziyaret
07 Ekim 2015 Çarşamba 17:13

banner143
banner134
 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligde mücadele edecek olan Üniversitemiz Kadın Basketbol Takım oyuncuları, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsmail Bekci, Kulüp Başkanı Mehmet Kamaşmaz, Kulüp Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. B. Okan Miçooğulları,  Kulüp Antrenörü Ergün Emre Duruk ve Kulüp Kondisyoneri Fitness Uzmanı Uğur Güler ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Rektörümüze yeni sezon öncesi çalışmalar hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Mehmet Kamaşmaz, spor adına üniversitemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını ifade etti. Kamaşmaz ayrıca, Ocak 2016 yapılacak olan Türkiye Bayan Basketbol Federasyon Kupası Finallerine katılmaya hak kazanan takım olarak, çalışmalara hız verdiklerini söyledi.

Takım oyuncularına ve beraberindekilere ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendilerine teşekkür etti. Üniversite ve Rektörlük olarak spora büyük önem verdiklerini belirten Rektörümüz Kılıç, sporcuları elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Ziyarette ayrıca takımın tecrübeli kaptanı Belgin Onbaşı Rektörümüze çiçek, takım yönetimi ise Rektörümüze takımın formasını hediye etti.

 banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.