banner461
banner195

KAPADEMİ Derneği Gençlerinden Ünlüer'e Ziyaret

Avrupa Birliği Hibe Destekli ‘’Sağlıklı Eğitim ve Spor’’ projesi kapsamında Kapadokya Eğitim Akademisi Derneği’nin (KAPADEMİ) konuğu olarak Nevşehir’e gelen 6 Ülkeden 36 öğrenci Kapadokya bölgesini gezip -görme, vadilerde yürüyüş yapma, tesislerimizdeki sportif faaliyetlerden yararlanma ve Türk geceleri ile Türk kültürünü yakından tanıma imkanı buldular.

KAPADEMİ Derneği Gençlerinden Ünlüer'e Ziyaret
07 Eylül 2013 Cumartesi 10:28

banner143
banner134

KAPADEMİ Derneği’nin  yaptığı ve Avrupa Birliği fonlarında destek almaya hak kazanan  ‘’Sağlıklı Eğitim ve Spor’’  projesi kapsamında Türkiye , Litvanya, Sırbistan, Arnavutluk, Ermenistan ve Gürcistandan toplam  36 öğrenci dernek başkanı Tuncay ÖZDEMİR başkanlığında Kapadokya bölgesinin eşsiz ve doğal tarihi güzelliklerini gezdi.

          İl Müdürlüğümüze gelen grup önce spor aktivitelerini yaptıktan sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’i ziyaret ettiler. Gençlerle sohbet eden ÜNLÜER onlara tesislerimizdeki sportif faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmede bulundu. Gençlerimizin sorularını yanıtlayan ÜNLÜER daha sonra Türk bayraklı tişört ve şapkalardan gençlerimize hediye etti. Tesislerimizden ayrılırken Kapadokyanın çok güzel bir bölge olduğunu kendilerini burada güvende mutlu ve huzurlu hissettiklerini belirtirken burada olmaktan çok memnun olduklarını ilgisinden dolayı İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’e teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.