banner461
banner195

Kapadokya Spor Kulübünden Atletizm Başarısı

Başkanlığını Av. Hüsnü Güneş’in yaptığı Kapadokya Spor Kulübü atletizm branşında Nevşehir’e önemli bir başarı kazandırdı.

Kapadokya Spor Kulübünden Atletizm Başarısı
04 Kasım 2014 Salı 17:01

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Başkanlığını Av. Hüsnü Güneş’in yaptığı Kapadokya Spor Kulübü atletizm branşında Nevşehir’e önemli bir başarı kazandırdı.

Geçtiğimiz aylarda Nevşehir’in Spor alt yapısına destek olmak ve başarılı sporcuları İlimiz için mücadele etmelerine yönelik kurulan Kapadokya Spor kulübü atletizm takımı Ankara’da düzenlenen atletizm yarışmalarında atletizm dalında birinciliği kazandı.

Recep Akdağ, Batuhan Ağıl, Sertan Keskin ve Ömer Şen’den oluşan Kapadokya Spor Kulübü yıldız atletizm takımının elde ettiği başarının bir tesadüf olmadığını dile getiren Kulüp Başkanı Av. Hüsnü Güneş, Nevşehir’e spor konusunda yapılan yatırımların başarıları da beraberinde getirdiğini ve ileri günlerde atletizm ve diğer branşlarda başarıların gelmeye devam edeceğine inandıklarını kaydetti.

Henüz kısa bir süre önce kurulan Kapadokya Spor kulübünün önümüzdeki günlerde diğer branşlarda da Nevşehir’i gururla temsil etmeye devam edeceğine değinen Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, “Ankara’da düzenlenen atletizm yarışmalarında kulübümüz sporcularının elde ettiği başarı aslında bir tesadüf değil. Keza ilimizde bir çok spor dalında olduğu gibi atletizm branşında da önemli bir sporcu potansiyeli var. Önemli olan bu potansiyelin iyi değerlendirilmesi ve Sporcularımızın her aşamada desteklenmesi. Allah’ın izniyle kulüp olarak biz sporcularımızın ve Nevşehir Sporunun hep destekçisi olmaya devam edeceğiz. Ve ilimize önemli başarılar kazandıracağımıza da inanıyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
hiç şaşirmayin yakinda milletvekili adayiyim diyecek..
Avatar
ADAYLIK - 4 yıl önce
Ak Parti İl teşkilatında tanıyan yok arkadaşı. İl desteğini almadan aday olması çok zor. İl desteğini de kimlerin alabileceğini biliyoruz. İnternette Ürgüp çocuk yuvasında yetiştiğine dair haber var. Eğer doğruysa yetimhaneden vekilliğe gelmek üstün bir başarı öyküsü olur. Ki avukat olması bile takdire şayan. Diğer taraftan vekil adayı olmayıp memlekete borcunu ödüyor olabilir.
Avatar
Nevşehir li - 4 yıl önce
Diger vekillerden ne eksigi var onlar koltukta oturmakta n başka ne yaptı Nevşehir e yakışır
Avatar
Kapadokyali - 4 yıl önce
boyle hizmet edecekse milletvekili de olsun bakan da
Avatar
Mustafa ÖZ - 4 yıl önce
hüsnü kardeşim spora ve sporcuya vermiş olduğunuz destekten dolayı sizleri tebrik ediyorum.başarılarınızın devamını diliyorum.yolunuz açık olsun.
Avatar
GERÇEK - 4 yıl önce @Mustafa ÖZ
nevşehirde bulunan başarılı atletler
her zaman başarılı oluyorlar sanki bunları
kendileri çalıştırmış veya emek vermiş gibi
sahiblenmek bence yanlış.odaları gezdiren a.efeler
ne yapmaya çalışıyor bilemiyorum.....?
Avatar
nevsehirli - 4 yıl önce
Yav arkadas bu memleketin insanlari kadar kindar haset ve kiskanc insanlar var midir baska sehirlrrde hic zannetmiyorum...herkes birilerini destekleyebilir ama menfaat icabi ama gonulden farketmez eyvallah..herkese saygi duyarim ama cikipta sirf gonlunden gecen insanlari destekleyip kamuoyu olusturmak icin baskalarini karalayanlar yok mu onlarada uyuz oluyorum..yazmislar vay efendim atletler zaten basariliydi diye elbette oyleydi ama biri cikipta bu cocuklara destek olup sponsor buluyor ve o sporcular 3-5 kurus para kazaniyor aferin denilecegi yerde elrstiriliyor kolaysa versinler bakalim aylik 100 lira bile verebilecekler mi? Neymis siyasi yatirimmis olabilir peki mevcut vekillerimiz vekil olmak icin ne yaptilar kime ne faydalari oldu soruyorum bunlari soyleyenlere.tayyip baba sagolsun onun sayesinde herkes adam olup mevki sahibi oldu..