banner461
banner195

Kapadokya Spor Kulübünden Muhteşem Açılış Programı

Nevşehirli Avukat Hüsnü Güneş’in başkanlığında ilimizde kuruluşu gerçekleştirilen ve amacı ilimizdeki Milli Sporcu sayısının artırılması ve başarılı sporcuların desteklenmesi olan Kapadokya Spor Kulübü hizmet binasının açılışı eski Ünlü futbolcular tarafından yapılacak.

 Kapadokya Spor Kulübünden Muhteşem Açılış Programı
18 Ekim 2014 Cumartesi 15:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avukat Hüsnü Güneş’in başkanlığında ilimizde kuruluşu gerçekleştirilen ve amacı ilimizdeki Milli Sporcu sayısının artırılması ve başarılı sporcuların desteklenmesi olan Kapadokya Spor Kulübü hizmet binasının açılışı eski Ünlü futbolcular tarafından yapılacak.

25 Ekim 2014 Cuma günü Resmi açılışı yapılacak olan Kapadokya spor Kulübünün resmi açılış törenine bir dönemin ünlü milli futbol yıldızları ve antrenörlerinden Cüneyt Tanman, Ogün Temizkanoğlu, Hamza Hamzaoğlu ve Hami Mandıralı 'nın da katılacağı belirtildi.

İlimizdeki önemli spor dallarındaki kulüpleşme eksikliği göz önüne alınarak özellikle Bireysel spor dallarında faaliyet göstermek üzere kurulan Kapadokya spor Kulübünün açılış programı 25 Ekim 2014 Cuma günü Saat:14.00’te yapılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.