banner461
banner195

Kaplan:Nevşehir’de Basketbolu Bitirmek İstiyorlar

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada basketbol final maçında kural hatası olduğunu ifade etti.

Kaplan:Nevşehir’de Basketbolu Bitirmek İstiyorlar
15 Aralık 2012 Cumartesi 12:06

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada Özel Kardelen Koleji Yıldız basketbol final maçında hakemlerin maçı katlettiğini  ve Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ünal Kitapçı'nın buna sadece seyirci kaldığını söyledi. Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yıldız basketbol final maçının ardından şu açıklamalarda bulundu.

KARDELEN KOLEJİ GENEL MÜDÜRÜ ALİ KAPLAN ''GENÇLİK HİZMETLERİVE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ MAÇA SADECE SEYİRCİ KALDI '' 

'' Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak Yıldız Erkekler Basketbol final müsabakasına hakemlerin yapmış olduğu kural hatalarından dolayı itiraz ettik. Ancak bu itirazımız geçtiğimiz gün yapılan toplantı sonrasında ret oldu. Maça yapmış olduğumuz itirazın ret olması bizleri üzmedi. Kurulun vermiş olduğu karara son derece saygılıyız. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki yapılan kurulda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde görevli olan Şube Müdürü Ünal Kitapçı'nın daha kurul toplanmadan önce bizlere vermiş olduğu cevap karşısında şok yaşadık. Yaptığımız görüşmeler sonrasında şube müdürü bizlere bu maçtan sonra kararımızın olumlu olacağını düşünmüyorum. Her şey Özel Kardelen Koleji'nin aleyhinde diye bizlere konuşması son derece üzücü ve bir o kadarda manidar bir yaklaşımdı. Bir şube müdürü düşünün ki böylesine önemli bir toplantı öncesinde bizleri son derece rencide eden bir cevap veriyor. Bu kurulun vermiş olduğu karar sizce ne kadar etik olduğunu merak ediyorum. İsmini bahsetmiş olduğumuz şube müdürü acaba çocuklarını final müsabakasında oynamış olduğumuz okulun öğrencileri olduğu için mi bizlere böyle ön yargılı davranıyor. Buradan tüm yetkililere seslenmek istiyorum. Nevşehir'de okul sporlarına Özel Kardelen Koleji olarak vermiş olduğumuz desteklerimiz ortada. Ancak gelin görün ki çıkıyor bir şube müdürü bize toplantıdan önce kararını veriyor ve toplantıda da bunu dile getiriyor. Biz Özel Kardelen Koleji olarak itirazımız kurulun kararına olmadığını bir kez daha üstüne basa basa söylemek istiyoruz. Bizim itirazımız böylesine önemli bir konumda bulunan bir şube müdürünün çıkıp Özel Kardelen Koleji'ni hiçe saymasıdır. Acaba Şube Müdürü Ünal Kitapçı baskı altında mı kalıp böyle bir ön yargı ile bizlere cevap veriyor merak ediyoruz.

 

Özel Kardelen Koleji olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevinde bulunan Ünal Kitapçı'nın neye hangi şartlarda ve kime hizmet ettiğinizi merak ediyoruz. Eğer böylesine bir kararı vermekten dolayı vicdanını rahatsa bizlerin söyleyecek tek bir kelimesi bile yok.’’


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.