banner461
banner195

Kardelen Koleji Nevşehir Şampiyonu

Nevşehir genelinde yapılan okullar arası futbol şampiyonasında Özel Kardelen Koleji Nevşehir Şampiyonu oldu.

Kardelen Koleji Nevşehir Şampiyonu
11 Aralık 2015 Cuma 18:44

banner143
banner134
 Okul sporları kapsamında düzenlenen okullar arası futbol şampiyonası dün son buldu. Geçtiğimiz günlerde oynan maçlarda sergilenen kıyasıya mücadelelerin ardından şampiyonun ismi oynanan son maçla belli oldu. Kardelen Koleji ile Lütfü Pamukçu Ortaokulu arasından gerçekleşen mücadeleyi Kardelen Koleji 3-1 gibi net bir skorla sonuçlandırarak kupanın sahibi oldu. Futbol takımı oyuncuları kupalarını Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER'in elinden aldılar.

Şampiyonluk sonrası açıklamada bulunan Özel Kardelen Koleji ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI şunları dile getirdi; "Öncelikle bizlere bu güzel mutluluğu yaşattıkları için öğrencilerimi tebrik ediyor ve her birine teşekkür ediyorum. TEOG sınavında gösterdikleri başarıyı burada da fazlasıyla gösterdiler ve bizleri onurlandırdılar. Biz idarecilerin ve öğretmenlerimizin amacıda esas itibariyle budur öğrencilerimizi hem sosyal açıdan hem de iyi bir gelecek için eğitim yönünden tam donanımlı bir şekilde hayata hazırlamaktır, görülüyor ki Kardelen Koleji olarak bunu başarıyoruz ve her zaman da başarmak için mücadele edeceğiz. Daha nice başarılara nice şampiyonluklara hep birlikte ulaşacağız. " dedi.

Şampiyon takım oyuncuları idareciler ve öğretmenler ise maç sonunda çekindikleri hatıra fotoğrafları ile şampiyonluğu doyasıya kutladılar.

Şampiyon takımın sporcuları ise şu şekilde;

Emirhan CELAN

Utku OĞUŞ

Süleyman SEVİNÇ

Alperen DUMAN

Necmettin Berkay TOMBAK

Tugay TAYGURT

Ömer Hakan ŞENOL

Çağtay DURGUN

 

İbrahim Enese ÜSTÜN

Hasan Eren KÜÇÜKDOĞAN

Sami Emre İNCESU

Seyit Emre AKPINAR

Eren Buğra İLER

Halil KILIÇ

Yusuf ÖDEMİŞ

Eren BOZ

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.