banner461
banner195

Kartal Belediye Başkanı Öz Kartalspor'u Ziyaret Etti

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Kartalsporun Nevşehir in Gülşehir ilçesindeki kampını ziyaret etti.

Kartal Belediye Başkanı Öz Kartalspor'u Ziyaret Etti
28 Ağustos 2013 Çarşamba 19:19

banner143
banner134
Kartal Belediye Başkanı ve Kartalspor Onursal Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesine ait olan ve geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiği Kapadokya Kartal Otel’de kamp yapan Kartalsporumuzu ziyaret etti. 

Akşam yemeğinde teknik kadro ve futbolcularla bir araya gelen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yeni sezon hazırlıkları ve otel hakkında teknik ekip ve futbolcuların görüşlerini aldı. Bir süre futbolcularla sohbet eden ÖZ, teknik direktörümüz Şaban Yıldırım’ın oğlu Yusuf Yıldırım’ın doğum günü kutlamasına da katıldı. 

Kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra ilk dilimi babasının elinden yiyen Yusuf, daha sonra babasının ve Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün elini öptü. Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Yusuf’un doğum gününü kutladıktan sonra doğum günü çocuğuna harçlık vermeyi ihmal etmedi. 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartalspor eski yöneticilerinden Yusuf İnanır’la birlikte yaptığı ziyarette Genel Kaptanımız Murat Gülfırat’tan kamp hakkında genel bir değerlendirme alarak istirahata çekildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKİN BAŞKAN - 5 yıl önce
Değerli hemşehrimiz Kartal Belediye
Başkanımız Dr.ALTINOK ÖZ BEYE
NEVŞEHİRSPOR'umuzu kampa aldığı için teşekkür ederim.Sevgi ve
Saygılarımla........