banner461
banner195

Kaybetmeye mahkumuz! Neden mi ...?

Nevşehir'in ekmeğini yiyen suyunu içen bu topraklarda doğup büyüyen her kişinin bu memlekete bir vefa borcu vardır...Ama şehrinde ama gurbette de yaşıyor olsalar memleketine her zaman sahip çıkmak onları şehirde yüceltir onurlandırır...

Kaybetmeye mahkumuz! Neden mi ...?
11 Şubat 2015 Çarşamba 18:49

banner143
banner134
Nevşehir'in ekmeğini yiyen suyunu içen bu topraklarda doğup büyüyen her kişinin bu memlekete vefa borcu olduğu gerçeğiyle FİB Haber merkezimize düşen bir haberi sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle şunu hatırlatarak başlamak istiyorum yazımıza..."Her türlü cefayı da, sefayı da şehrinin takımıyla yaşarsın. Çok ateşliysen onunla yatar onunla kalkarsın. Ligi 2. bitirmiş, 15. bitirmiş, kümeye düşmüş çok kafaya takmazsın. Başarının, paranın, şanın peşinde olmaz, takımına her şeyinle sadık olursun. Bundan ötürü gurur duyar, kalbin takımınla çarpar. Ama şundan emin olursun ki “Takımına her şartta ve her durumda karşılıksız olarak maddi manevi destek veren bu şehrin evladı olarak takımna sahip çıkanları asla unutmayacağız ..” O Statta hep bir ağızdan Kırmızı Beyaz Şampiyon NEVŞEHİR tezehuratlarıyla bir şehir inletircesine bağırmak  tarifi olmayan güzel bir histir senin için.

Elbette bunun yanında doğup büyüdüğü ya da bir sebepten ayrı kaldığı şehrinin futbol takımını "Desteklemeyenler" de yok değil. İşte Nevşehirli bir vatandaşımızı oldukça üzen bir haberi sizle paylaşıyoruz..."

FİB Haber Merkezimize ulaşan yazıda;
 - Aslen Nevşehirli olup Memleketi yerine başka bir şehrin üstelik Nevşehirspor gibi onunda Bal liginde mücadele veren bir takımına sponsor olmak bir çok Nevşehirli gibi benide derinden incitti ve çok üzdü diyor vatandaşımız...

Unutmayalım hayat paylaştıkça anlam kazanır. Şehir takımlarıda Desteklerle hayat bulur başarı kazanırlar.
Herşeyiyle bir şehrin Takımını sadece bir kişiye yükleyip sonrada hiçbir şekilde destek olmayıp birde eleştirenleri buradan kınıyoruz. Ve bu şehrin evlatları olarak takımına sahip çıkıp hem maddı hem manevi herşeyiyle takımımız Nevşehirspora sahip çıkan Cantekin ailesini bu vesile ile bir kez daha tebrik ediyoruz Allah razı olsun onlardan.Emeği geçen destek veren her kim kişi ve kurum varsa onlarada teşekkür ediyoruz.


Şimdi bu haberimizi sizlerle paylaşıyoruz ve inşallah Bu Hemşehrimizin kendi memleket takımınada bir katkı ve desteği olurda onuda burada sizlerle paylaşmak şansı yakalalarız dileğiyle gelin bu haberi birlikte okuyalım:

Kocaelispor, Özersoylar forma reklamına devam ediyor

Kocaelispor ile Özersoylar firması arasındaki forma reklamı anlaşması sezon sonuna kadar uzatıldı.

İmperial Park Otel’de bugün düzenlenen basın toplantısında anlaşma imzalandı. Törene Özersoylar firmanın sahibi Kürşat Ersoy, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, yöneticiler Teoman Gencal, Cumhur Alkan, Hakan Coştu, Çağrı Alpaslan, Efe Nalçacı ile sportif direktör Rafet Kırgız katıldı.

BAŞKAN YAVUZ TEŞEKKÜR ETTİ

Törende ilk olarak Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz konuştu. Yavuz, “İkinci yarı öncesinde istekli ve heyecanlıyız.  Kocaelispor olarak son aylarda kent gündemine oturduk. Kentin her tarafına, her kesimine gidiyoruz. Bu ziyaretler Kocaelispor’a çok şey kattı, daha da katacak. Kulüplerin kurumsal desteği yoksa işleri zor. Bu anlamda bize ligin ilk yarısında destek olan yardımlarını esirgemeyen Özersoylar firmasına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Herkesin kaçtığı, sırt çevirdiği bir dönemde bizlerin yanında olmaları memnunluk vericiydi. İlk yarı için anlaşmıştık, sezon sonuna kadar uzattık” dedi. ERSOY: “İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK” Özersoylar Firması sahibi Kürşat Ersoy da törende bir konuşma yaptı, “Kocaelispor gibi marka olmuş bir takıma destek olduğumuz için bizler de mutluyuz. Bu destek ve kentteki hareketlenme yönetimin doğru yolda olduğunu gösteriyor. Ben inanıyorum sezon sonunda bu takım şampiyon olacak” dedi. Ersoy ilk yarıda 4 maça geldiğini, 4’ünü de kazandıklarını belirterek, “İnşallah Kocaelispor profesyonel lige çıkar ve biz de işbirliğimizi üst liglerde de sürdürürüz” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Yavuz, Ersoy’a forma hediye etti.

İşte bu haber Kocaeli de yerel haber merkezlerine de düşmüş. Aslen Nevşehirli olduğunu belirten okurumuz,Bu haberi okuduktan sonra Özersoylar ı Nevşehirspor a da destek omaya davet ediyorlar. Ne diyelim bizde bu davete aracı oluyoruz.Şimdi söz Nevşehirli oldukları belirtilen Özersoylar'da... Bekleyip görelim...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sadun türkyılmaz - 3 yıl önce
osman ersoy nevşehirimizin yetiştirdiği değerli bir işadamıdır. dünyaya açılmış bir firmayı ellerinde büyütmüştür. kocaelispora destek vermesi firmasının da büyüklüğünün işaretidir. nevşehirsporun ana sorunu sponsor ve para değil nevşehir halkının spora vermediği destektir. nevşehirspor nevşehirli için tutku değildir. bu ruhu yakalarsak başarı kendiliğinden gelecektir.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
Öncelikle nevşehir de kurulup şu an Türkiye sathında hatta yurtdışında faaliyet gösteren Ozersoylar şirketi ile bir Nevşehirli olarak gurur duyuyorum.Şimdi o haberi yazana sorarım.kaç Nevşehirli maçı seyretmeye geliyor,sadece sponsor bulunsa nevsehirspor yükselecek mi. Herkesin gücü ölçüsünde destek vermesi gerekmez mi?Şehrimizde önce birlik ve beraberliğin sağlanması gerekmezmi.bu birliği ve beraberligi siyasetçilerden beklememiz gerekir düşüncesindeyim.Lütfen herşey ticaret erbabından beklenmesin. hele bu haberde sadece karalama yapılmaktadır.
Avatar
neden mi - 3 yıl önce
olmaz bu şehiren birşey olmaz adam sponsor olsa ne olacak adı şanı duyulmamış haritada bile yeri olmyan köy kasaba takımlarının oyuncağı oldu koca nevşehirspor
Avatar
ne gördük ki - 3 yıl önce
nevsehirliden nevsehire ne fayda gelmiski örneğin vefa kücük dirikoclar mesela bir dorak holding var o kadar büyük firmasınız şu memleketin takımına bir el atsanız yani kısacası nevsehirliden memleketine bugüne kadar fayda olmamış bundan sonra da olmaz nevsehirsporu kaderine terk eden hasan pasa utansın
Avatar
kaptan - 3 yıl önce
merak etmeyin yakın zamanda gelir ben nevşehir aşıyım menleketime hizmet edcem diye hemen ama öyle hizmetedeyil millet vekili olmaya iş te ben bu yüzden kızıyorum itale
Avatar
HAKAN YILMAZ - 3 yıl önce
buradan öyle haber yapmak kolay bi̇zde i̇sterdi̇k o fi̇rmanin şehri̇mi̇zi̇n takimina yardim etmesi̇ni̇ sponsor olmasini vs.vs. ama bu i̇ş üç beş fi̇rmanin sirtina yüklenmemeli̇ bi̇zi̇m nevşehi̇ri̇n beledi̇yesi̇ ne i̇ş yapiyor mi̇llet veki̇lleri̇ ne i̇ş yapiyor güzel geti̇ri̇si̇ olan bi̇r tesi̇s açip orayi nevşehi̇r spora versi̇nler düzenli̇ olarak geli̇ri̇ kulube kalsin böyle bi̇r kaç geli̇r kaynaği olmadiktan sonra i̇stedi̇ği̇mi̇z kadar destekleyeli̇m yamur çamur demeden maçlara gi̇deli̇m genede bi̇r yol kat edemeyi̇z burda baştan mi̇llet veki̇lleri̇ ve beledi̇ye başkani taşinaltina eli̇ni̇ koyacak onu gören fi̇rmalar zaten gerekeni̇ yapar.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Bu bizim osman değilmi la.nevşehirde o kadar godaman varken osmanamı diktiniz gözünüzü.Nevşehirli firmasının ismini duyurduğu için helal olsun.
Avatar
NEVŞEHİRSPORLU - 3 yıl önce
özersoylar grubunu futbola ilgilenmesini takdir ediyorum kocaelispor gibi önenli bir kulube katkilari oldu bunlar guzel şeyler ama memleket takimi burda duruyor Nevşehirsporumuz doğdumuz şehir bizim memleketimizin takimi ayni katkilari Nevşehirsporumuza yapmamasi beni uzdu inşallah önumuzdeki sezon guzel bir sponsorluk yapip özlenen nevşehirspor profesyonel liglere çikar tabi belediye baskaniyla beraber milletvekileriyle hep beraber el ele özlenen Nevşehirspor tekrar 3. Lige çikartilir