banner461
banner195

Kayıtlarda Veliler En Çok Yüzme Kurslarını Soruyor

Nevşehir’de Yaz Spor okulları önümüzdeki hafta başından itibaren başlıyor. Kayıt yaptırmak için başvuruda bulunan velilerin en çok sorduğu soru ise yüzme kurslarının ne zaman, nerede yapılacağı.

Kayıtlarda Veliler En Çok Yüzme Kurslarını Soruyor
24 Haziran 2015 Çarşamba 23:11

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Yaz Spor okulları önümüzdeki hafta başından itibaren başlıyor. Kayıt yaptırmak için başvuruda bulunan velilerin en çok sorduğu soru ise yüzme kurslarının ne zaman, nerede yapılacağı.

Nevşehir’de müteahhitle yaşanan sorunlar nedeniyle bir türlü tamamlanamayan, geçtiğimiz günlerde İl Müdürü Ünlüer’in % 95’ler seviyesine ulaştığını açıkladığı Yarı Olimpik Havuzun tamamlanamaması nedeniyle yüzme kursu için kayıt görevlileri kayıt yaptırmak için gelen aile velilerine bir türlü cevap veremiyor.

Olimpik Havuzun temmuz ayı başlarında faaliyete geçirilmesi beklenirken, muhtemel bir gecikmenin yüzme kurslarını da olumsuz etkileyebileceğini göz önünde bulunduran kayıt görevlilerinin Velilerin sorularına cevap veremiyor olması il Müdürlüğünün yüzme kurslarını da askıya alabileceği ya da geç başlatabileceğini ortaya koyuyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.