banner461
banner195

Kimseden Çekinmiyoruz

Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’den alınan bilgiye göre, Nevşehir Spor GK ile birlikte toplam 14 ekibin mücadele edeceği grubumuzda Ankara ekiplerinin fazlılığı dikkat çekti.

Kimseden Çekinmiyoruz
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’den alınan bilgiye göre, Nevşehir Spor GK ile birlikte toplam 14 ekibin mücadele edeceği grubumuzda Ankara ekiplerinin fazlılığı dikkat çekti.

Grubumuzda 4 Ankara takımının yanı sıra, 2 Çorum, 2 Kastamonu takımlarının yanında Bartın, Karabük, Aksaray, Kırşehir ve Kırıkkale illerinden birer takım yer aldı.

14 Takımın mücadele edeceği bölgesel amatör ligin bu grubunda mücadele edecek ekiplerin oluşturduğu gruptan 1 ve 2. olacak takımlar Play Off oynamaya hak kanacaklar.

21-22 Eylül tarihleri arasında oynanacak olan müsabakalarla başlayacak olan bölgesel amatör futbol liginin yeni sezonunda ligi en iyi yerde bitirmek için mücadele verecek.

Bu yıl iddialı bir takım oluşturulduğuna değinen Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, “Grubumuza baktığımızda Ankara ekiplerinin fazlılığı dikkat çekiyor. Ankara ekipleri güçlü takımlardan oluşuyor. Ancak Nevşehir Spor GK olarak bizde imkanlarımız doğrultusunda çok iyi bir kadro oluşturduğumuz düşüncesindeyim. İddiamızı sürdürerek ligin sonunda arzu ettiğimiz yere ulaşmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Kimseden çekinmiyoruz” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.