banner461
banner195

Kırşehir Kalecisine Nevşehir'den Tepki

Nevşehir Spor GK kendi sahasında oynadığı Türkiye Kupası ön eleme maçında Yeşil Kırşehir Spor’u 4-1’le geçti. Ancak maçın skorundan ve oynanan oyundan çok rakip file bekçisinin Çirkef halleri dikkatleri çekti.

Kırşehir Kalecisine Nevşehir'den Tepki
05 Eylül 2014 Cuma 11:37

banner143
banner134

 Kaleci Değil, Çirkef

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK kendi sahasında oynadığı Türkiye Kupası ön eleme maçında Yeşil Kırşehir Spor’u 4-1’le geçti. Ancak maçın skorundan ve oynanan oyundan çok rakip file bekçisinin Çirkef halleri dikkatleri çekti.

Deplasmanda oynanan maçta Nevşehir Spor taraftarına etmediği bırakmayan Yeşil Kırşehir Spor file bekçisi Gazi stadında oynanan maçta da son derece çirkin iddialarıyla maçın seyrini değiştirmeye çalıştı.

Bir ara Yeşil Kırşehir Spor kalesinin hemen arkasında maçı izleyen gazetecilerin kendisine küfür ettiğini iddia ederek maçın orta hakemine koşan Kalecinin bu iddiasına Hakem kaleciye küfür ettiği iddia edilen gazeteciyi oradan uzaklaştırdı. Kalecinin bu iddialarına Nevşehir Spor GK Futbolcuları da tepki gösterdi.

Maç süresince taraftarında sözlü tepkisi ile karşılaşan Yeşil Kırşehir Spor kalecisi bir kalecinin bir futbol maçını nasıl provoke edebileceğinin en canlı örneklerini ne yazık ki sahada gösterdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seyirci - 4 yıl önce
geçen sene kavgayıda başlatan bu kaleciydi kırşehirdeki maçta.tam bir ahlaksız adam.sporcu diyemiyorum...yenilgiyi hazmedemiyor...