banner461
banner195

Korkmayın Ben Kaçmam

Nevşehir Spor Teknik Direktörlüğünde ilk maçına çıkacak olan Nevşehir Spor GK Teknik Direktörü Levent Numanoğlu, kendisinin takımı bırakıp çakmayacağını söyledi.

Korkmayın Ben Kaçmam
16 Kasım 2013 Cumartesi 11:10

banner143
numanoğlu
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor Teknik Direktörlüğünde ilk maçına çıkacak olan Nevşehir Spor GK Teknik Direktörü Levent Numanoğlu, kendisinin takımı bırakıp Kaçmayacağını söyledi.

Nevşehir Spor GK Başkan yardımcısı Sedat Cantekin’e sorulan eski teknik direktör Sait Taş’ın takımı bırakıp gitmesinin ardından nasıl bir önlem alacaklarının sorulması üzerine açıklamalarda bulunan Cantekin, Bölgesel amatör liglerde teknik direktörü bağlayıcı ciddi bir yaptırımın bulunmadığını, Taş ile yapılan özel anlaşma gereğince kulübün haklarını savunacaklarını dile getirdi.

Bu esnada söz alan Teknik Direktör Levent Numanoğlu ise kendisinin sezon sonuna kadar takımın başında olacağını ve kaçmayacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sivas cumhuriyet üniversitesi :) - 5 yıl önce
inşallah bu adam bari sağlam çıkar bundan önceki adamın imza törenine ben gitmiştim fib haber olarak :))
Avatar
sivastaki üniversiteliye :) :) - 5 yıl önce @sivas cumhuriyet üniversitesi :)
bi daha sen kimsenin imza törenine gitme :) :) :) selamlar
Avatar
ceto - 5 yıl önce
nevşehirli bi antrenör..dışardan gelen antrenörden başarılı olurdu bu kadro ile..yazık harcana ve kaptırlan paralara...
Avatar
emre - 5 yıl önce
böyle anca kendımızı avuturuz adam gıtmış ıkıde ıkı yapmış takımı ıkıncı fatsa beledıye spor adam gıtmış bayburta takım acık ara lıder bız neyı tartışıyoz sen ceto efendı yorum yazacagına top oyna top sacları jöleleyıp gezmeyle olmuyor bu işler. sanada düşmuyor yorumlar sen topunu oyna
Avatar
ceto - 5 yıl önce
türkiyede bir ilk gines rekorlar kitabına girmesi lazım.bi antrenör kaçmama sözü verdi..kaçmasına gerek bu sözü söyledigi dakika işine son veririm.
Avatar
ceto - 5 yıl önce @emre
sen beni biriyle karıştırdın gibi geliyo emre efendi her cetoyu nevşehirsporda oynuyomu zannediyon ..sen bu kadar anlıyon demekki top tüfek işlerinden hiç bir nevşehirlisporcu burda yorum yapmaz bunu böle bil...yorum yaparsa kendini kandırır ...