banner461
banner195

Köstekçi’den Üç Müdüre Teşekkür

Nevşehir’de atletizm antrenörlüğü döneminde sayısız başarıların kazanılmasında baş aktör olan Milli Takım ve Nevşehir Atletizm antrenörü Resul Köstekçi, kendilerine şu ana kadar destek sağlayan mevcut ve iki eski il müdürüne teşekkür etti.

Köstekçi’den Üç Müdüre Teşekkür
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:22

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de atletizm antrenörlüğü döneminde sayısız başarıların kazanılmasında baş aktör olan Milli Takım ve Nevşehir Atletizm antrenörü Resul Köstekçi, kendilerine şu ana kadar destek sağlayan mevcut ve iki eski il müdürüne teşekkür etti.

Köstekçi, “Allaha Şükürler Olsun Yaptığımız Sporun Karşılığını Her Zaman Aldık, Alamaya Devam Ediyoruz. Ufak Ya da Büyük Atletizm Bir Çok Evladımıza Çok Şey Kazandırdı. Yine Şükürler Olsun ki, Hiç Bir Sporcu Evladım Açıkta Kalmayıp Üniversitelerine Kavuştular. Ve Kavuşacaklar. Bu Yıl Üniversiteli Olan Çocuklarımın Allah Yollarını Açık Etsin. Allah Yar Ve Yardımcıları Olsun. Sporcu Velilerine Sporcularıma Destek Veren Mehmet Budak, Muzaffer Çintimar Ve Mustafa Ünlüer’e Ve Okul Öğretmenlerine Herkese Teşekkür Ederim. Biz Antrenörler Gönüllü Hizmetkarlarız” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.