banner461
banner195

Krosçularımız Antalya’dan Başarı ile döndü...

Türkiye Atletizm Federasyonu Kulüplerarası Kros Ligi 1. Kademe Yarışmaları, 138 takımdan 692 atletin katılımıyla Antalya'da yapıldı.

Krosçularımız Antalya’dan Başarı ile döndü...
11 Şubat 2013 Pazartesi 10:11

banner143
banner134

 Kepez ilçesi Duacı Parkuru'nda düzenlenen yarışmalarda sporcular bayan ve erkeklerde 16 yaş altı A, 16 yaş altı B, Yıldız, Gençler ve Büyükler olmak üzere 10 kategoride mücadele etti.

İlimizi temsilen yarışmaya katılan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü atletizm takımı 3. oldu.

İlimizi sportif anlamda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirten Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın bu başarıların gerçekleşmesinde şehir olarak bir ekip ruhu ile çalıştıklarını belirtti.

Taşğın; şehrimizin ulusal ve uluslararasında sportif başarılar elde etmesinde katkılarını esirgemeyen başta Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer ve ekibine, Antrenörümüz Resul Köstekçi, İsa Demir ve sporcularımıza ayrıca sporcularımızın eğitim görmekte oldukları tüm okul idareci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimizi ve minnettarlığımızı Türk sporu adına sunuyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
üniversitenin nevşehirdeki spor alt yapısana verdiği destekten dolayı bir nevşehirli olarak çok mutlu oluyorum,gençlik spor il müdürlüğüde galiba bu işte çok aktif olmaya başladı her iki kurum yöneticilerine teşekkürler....