banner461
banner195

Küçük: “Fenerbahçe başkanlığına aday değilim“

Nevşehirli Hayırsever saygın iş adamı hemşehrilerimiz den Vefa Küçük Başkanlık için net konuştu ve aday olmayacağını söyledi.nFenerbahçe’de başkanlık için adı geçen isimlerden biri daha bu yarışta olmayacağını açıkladı...

Küçük: “Fenerbahçe başkanlığına aday değilim“
07 Eylül 2013 Cumartesi 21:50

banner143
banner134
 Aziz Yıldırım’ın başkan adayı olduğu iddia edilen Vefa Küçük de Nihat Özdemir gibi “Yokum” diyerek, “Ben o defteri açılmamak üzere kapadım” ifadesini kullandı.
1998 yılında yapılan seçimlerde 1 oyla başkanlığı Aziz Yıldırım’a kaptıran ve şu anda Sportif AŞ’de görev alan Vefa Küçük, son günlerde ortaya atılan, “Yıldırım’ın adayı Vefa Küçük” iddialarına açıklık getirdi. 

Küçük, “Nereden çıkıyor, kimler nasıl bu kanıya varıyor anlamış değilim. Ama ne ben Aziz Yıldırım ile bu konu hakkında görüştüm ne de Aziz Bey bana böyle bir istekle geldi” dedi. Küçük, “Ancak ben bu defteri bir daha açılmamak üzere kapadım. Ben düşünmedikten sonra camianın bir kısmı destek verse de vermese de bu işte yokum. Herkes arıyor. Böyle bir gelişme olmayacağını anlatmaya çalışıyorum. Sportif AŞ olarak da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şu anda kulübün en ufak sıkıntısı yok” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.