banner461
banner195

Kulüp Sayımız Yetersiz

Nevşehir’in son yıllarda parlayan spor branşlarından biri olan Atletizm dalında Kulüpleşme istenilen düzeyde değil.

Kulüp Sayımız Yetersiz
28 Haziran 2013 Cuma 10:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son yıllarda parlayan spor branşlarından biri olan Atletizm dalında Kulüpleşme istenilen düzeyde değil.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Atletizm Milli Takım ve Nevşehir Antrenörü Resul Köstekçi, Atletizm branşında yeterli kulüp sayısına bir türlü ulaşmadıklarını söyledi.

İlimizde atletizm dalında 4-5 spor kulübünün faal olarak çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çeken Atletizm Milli Takım ve Nevşehir Antrenörü Resul Köstekçi, “İlimizde ne yazık ki atletizm branşımızda kulüpleşme istenilen düzeyde değil. Zira Kulüpler arası müsabakaları yıllardır arzu etmemize rağmen bir türlü yapamıyoruz. Çünkü kulüp sayımız sınırlı. Kağıt üzerinde atletizm dalında faaliyet gösteren kulüp sayımız çok olabilir ama aktif olarak atletizm branşında faaliyet gösteren kulüplerimizin sayısı istediğimiz düzeyde değil. Aktif kulüp sayısını artırabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
abi kulüp var ama onda da siz iyi adamları gençlik spor adına yarıştırıp paraları i alıyorsunuz...geriye kalan kulüpler ne ile yarışacak..siz devletin imkanları ile gençlik spora başarı getiriyorsunuz..ya biz hangi imkanla,hangi tesisle başaralımki?birde sahaların kenarına bile giremiyoruz...yasak yasak yasak..resul hocam.nevşehirde kulüpleşme olmaz tabiiki...işte bu yüzden..s
Avatar
hoca - 5 yıl önce
tabii olmaz..hangi tesisle olacakki?olanları siz kullanıyorsunuz..başkalarına yasak..siz devletin imkanı ile yapıyorsunuz ya biz naaapalım?gençlik spor size her yardımı yapıyor.i̇mkanları sunuyor..bizide içeri bile almıyorlar..yasak..yasak..yasak.boşver kulüpleşmeyi sen götürüyon zaten..devam et yoluna..nevşehirde bir tek kulüp gençlikspor var !!!!!!!malzemede size,tesisde size,imkanlar hep size..diğer kulüpler çok önemli değil...sadece ismi var..ha birde lisanslı sporcu sayısında katkıları var...başka işe yaramazlar..