banner461
banner195

Kura Öncesi Büyük Moral

Ziraat Türkiye Kupası ön eleme grubunda geçtiğimiz Çarşamba günü , Sivas 4 Eylül Spor ’u mağlup ederek, yarın gerçekleştirilecek 2. Tur müsabakalarına katılma hakkını kazanan Nevşehirspor ,kura çekimine Belediye Başkanı Hasan Ünver’in galibiyet primi için söz verdiği 20 bin liralık moral ile katılacak.

Kura Öncesi Büyük Moral
16 Eylül 2013 Pazartesi 18:42

banner143
banner134

 ÜNVER’DEN NEVŞEHİRSPOR’A 20 BİN LİRA PRİM

Ziraat Türkiye Kupası  ön eleme grubunda  geçtiğimiz Çarşamba günü , Sivas 4 Eylül Spor ’u mağlup ederek,  yarın gerçekleştirilecek 2. Tur müsabakalarına katılma hakkını kazanan Nevşehirspor ,kura çekimine Belediye Başkanı Hasan Ünver’in galibiyet primi için söz verdiği 20 bin liralık moral ile katılacak.

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur ön eleme grubunda oynayacağı  Sivas 4 Eylül  müsabakası öncesinde Nevşehirspor’ lu futbolcuları soyunma odasında ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sporculardan bir üst tura çıkmaları halinde 20 bin lira prim vereceğini vaat etmişti.

Nevşehirspor ’un rakibini 2-1 lik sonuçla yenerek 2. Tur müsabakalarına katılma hakkını elde etmesinin ardından 20 bin liralık çek, Nevşehirspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’e, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından takdim edildi.

Nevşehirspor Kulüp futbolcuları  Evren, Ali ve Atilla’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, futbolculardan çok çalışmalarını ve kendilerine verilen görevi en iyi bir şekilde yapmalarının , hedeflenen düzeye ulaşmada ana etken oluşturduğunu söyledi.

Ünver, takımın başarı çıtasını her zaman için bir üst noktaya ulaştırması gerektirdiği düşüncesini paylaştığını ifade ederek, siyasette de sporda da başarı çıtasının sürekli en üst hedeflerde tutulmasının gerektiğini vurguladı.

Başarıya endeksli bir çabayı ortaya koyduğunu aktaran Ünver  futbolculara bundan sonraki BAL liği ile Ziraat Türkiye Kupası’nda başarılar diledi.Ünver ,başarmaları halinde sürekli futbolcuların yanında olacağını sözlerine ekledi.

Ünver,daha sonra 20 bin liralık galibiyet primine ilişkin sembolik çek’i Nevşehirspor Kulüp Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’e teslim etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET - 5 yıl önce
büyük başkan
Avatar
Taraftar - 5 yıl önce
sayın başkanım nevşehirspora verdiğin destekten
dolayı çok memnun oldu.teşekkürler......
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
TEŞEKKÜRLER. BAŞKANIM
ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH
BU YARDIMLAR BAŞKANLIĞININ
3 NCÜ DÖNEMİNDE DEVAM EDER