banner461
banner195

Kuru Kavaktan Düdük Kavlatıyoruz

Nevşehir’de futbol zirvesi olarak adlandırılabilecek toplantıda söz alan İl Hakem Kurulu Başkanı ilginç ve bir o kadar sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Kuru Kavaktan Düdük Kavlatıyoruz
29 Eylül 2014 Pazartesi 17:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de futbol zirvesi olarak adlandırılabilecek toplantıda söz alan İl Hakem Kurulu Başkanı ilginç ve bir o kadar sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Nevşehir’de hakem camiasının önemli sıkıntılarla boğuşmak durumunda kaldığını ve bu konuda amatör spor kulüplerinden bekledikleri desteği de göremediklerini kaydeden İl Hakem Kurulu Başkanı Nazmi Orhan, “Futbolumuzda önemli olan yapısal sorunlara çare bulabilmek. Takım yöneticilerimizin sorunlarını bana gelip anlatarak deşarj olmayla iş bitmiyor. Her ne kadar bizleri üvey evlat olarak görseniz de 3-4 yıldır bu tür ikili diyaloglarla ilişkilerimiz gelişiyor. Kurumsal yapıdaki sorunlarımızı birlik içerisinde çözmek durumundayız. Üst düzeydeki bir maçta eğer 8’den aşağı hata buluyorsanız gelin bana ne derseniz diyin. Bizim ilimizdeki maçta hakemlerimizde bu düzeyde maç yönetiyor. Bu işte hatasız hakem yok. Bu zaten eşyanın tabiatına bile aykırı. Futbol hatalar oyunu. Hiçbir takım becerisine güvendiği bir oyuncusunu buyurun bu arkadaşımızı da hakem yapın demiyor, destek olmuyor. Kuru kavaktan düdük kavlatıyoruz” açıklamalarında bulundu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
antrenör - 4 yıl önce
siz önce kendinizi sorgulayın bi..hakemlerinizin yaptığı yada yapmadığı doğruları ve yanlışları düzeltin..takımların emeklerini boşa çıkaran hakemleri eğitinki daha iyi bir lig oynansın..
Avatar
başkan - 4 yıl önce
nevşehir futbolunun neden gelişmediği ortada..sorgulayın lütfen..
bu gün prof liglerde kaç tane hakemimiz var..onu sorgulayın.yada neden yok onu sorgulayın...
Avatar
hakem dostu - 4 yıl önce
muammer uçar var başka yoook.kayseridende her hafta en az 15 hakem prof liglerde maç yönetiyor.hatta..süper ligde de var kayseriden ama nevşehirden yok işte yok.bunun sorumlusu ben değilim galiba.anlayan anlasın bunu.laf