banner461
banner195

Laralı Öğrenciler Güreşte Nevşehir Şampiyonu Oldu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Güreş Müsabakalarında Lara Koleji toplamda 25 madalya alarak Nevşehir şampiyonu oldu.

Laralı Öğrenciler Güreşte Nevşehir Şampiyonu Oldu
16 Ocak 2015 Cuma 16:59

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Güreş Müsabakalarında Lara Koleji toplamda 25 madalya alarak Nevşehir şampiyonu oldu. Serbest stil müsabakalarında Lara Eğitim Kurumları öğrencileri 10 altın, 7 gümüş ve 8 bronz madalya alarak takım halinde şampiyon oldular. Öğrenciler gün boyu süren mücadelelerde minderde derece elde etmek için kıyasıya yarıştılar. 66 kiloda altın madalya kazanan öğrencilerden Halis Pişiren, “ Güreşle ilk defa okulum sayesinde  tanıştım. Öğretmenimizle birlikte çalışmalarımızın karşılığını aldık. Ata sporunu daha yakından tanıma fırsatım oldu. Altın madalya kazandığım için çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Ödül töreninden sonra konuşan okul müdürü Ulaş İnönü  “Başarıda emeği geçen beden eğitimi öğretmenimiz Eyyüb Bağatır’a ve tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Lara Eğitim Kurumları olarak sporun her alanında var olmaya çalışıyoruz. Önceki gün hentbol takımımız ikinci olarak bizi sevindirmişti. İki yıldır da Nevşehir’de güreşte şampiyon oluyoruz. Önümüzdeki şampiyonalarda daha büyük başarılara imza atmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.