banner461
banner195

Masa Tenisinde Yıldızlar Yarışacak

Masa Tenisi Federasyonu Nevşehir temsilciliği, gençlik hizmetleri ve Spor il müdürlüğünce düzenlenecek olan yıldız erkek ve kızlar masa tenisi il birinciliği müsabakalarına toplam 28 ekip katılacak.

Masa Tenisinde Yıldızlar Yarışacak
22 Ocak 2014 Çarşamba 21:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Masa Tenisi Federasyonu Nevşehir temsilciliği, gençlik hizmetleri ve Spor il müdürlüğünce düzenlenecek olan yıldız erkek ve kızlar masa tenisi il birinciliği müsabakalarına toplam 28 ekip katılacak.

Nevşehir Damat İbrahimpaşa Spor salonunda düzenlenecek olan turnuvaya kızlarda 14,  erkeklerde de 14 olmak üzere toplam 28 takımın katılacağı bildirildi.

Müsabakalara genç kızlarda, 2000 Evler Anadolu Lisesi, Nevşehir Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Avanos Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Nevşehir Anadolu İ.H.L, H.Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi, Hacıbektaş Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Derinkuyu Anadolu Lisesi, Ürgüp Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kozaklı Anadolu Lisesi, Kalaba F.Mehmet Sultan Anadolu Lisesi, TOKİ K.T.M.L ile Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi takımları katılacaklar.

Turnuvaya erkekler grubunda ise Derinkuyu Anadolu Lisesi, Gülşehir Ticaret Melek Lisesi, H.Avni İncekara Fen Lisesi, Nevşehir Ticaret Meslek Lisesi, Turizm Otelcilik Meslek Lisesi,  Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Ürgüp TESAN Anadolu Öğretmen Lisesi, H.Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi, Nevşehir Anadolu İ.H.L, Nevşehir teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,  Avanos Anadolu İ.H.L, Avanos Anadolu Lisesi, 2000 Evler Anadolu Lisesi, Nevşehir Lisesi, Nevşehir Anadolu Lisesi, Acıgöl Damat İbrahim Paşa Lisesi ve Nevşehir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi takımları katılacaklar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.