banner461

Milletvekili Açıkgöz, Karapınar Beldesini Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesini ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz, Karapınar Beldesini Ziyaret Etti
20 Ocak 2020 Pazartesi 13:11

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, sabah namazı buluşmaları kapsamında Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesini ziyaret etti

Sabah namazını Karapınar'da kılan Milletvekili Açıkgöz'e İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş eşlik ettiler.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Karapınar’dayız. Sabah namazımızı 7’den 70’e Karapınarlı hemşerilerimizle birlikte eda ettik. Anadolu insanımızın samimiyeti, geleneği, içten tebessümü bizler için de enerji kaynağı, teşekkürler Karapınar..." dedi.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş'te; "Karapınar'da sabah namazında buluştuk. Hatim duamıza ve sohbetimize katılan Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz'e, İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç e ve hemşehrilerimize katılımları için teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.