banner461
banner195

Nem Oranı ve Sahalar Takımların Öncelikli Tercihi

Kapadokya bölgesindeki turistik tesislerin yatak kapasitesinin arttığına dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, futbol takımlarının bölgedeki kampları sayesinde yaz mevsiminde otellerdeki doluluk oranının arttığını söyledi.

Nem Oranı ve Sahalar Takımların Öncelikli Tercihi
17 Eylül 2014 Çarşamba 17:47

banner143
banner134

 Nem Oranı ve Sahalar Takımların Öncelikli Tercihi

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesindeki turistik tesislerin yatak kapasitesinin arttığına dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, futbol takımlarının bölgedeki kampları sayesinde yaz mevsiminde otellerdeki doluluk oranının arttığını söyledi.

Ünlüer, "Haziran – Eylül döneminde personel sayısını azaltan oteller, futbol kulüplerinin gelmesiyle iş yoğunluğu arttığı için personel çıkartmadı. Takımlar kaldıkları bölgedeki esnafa da gelir açısından önemli katkı sağladı. İnşallah daha büyük bir ivme kazanarak bundan sonraki dönemlerde turizmcilerimizin de desteğiyle bölgenin gözde kamp merkezlerinden biri olması için çabalıyoruz. Bölgede nem oranının düşük olması ve 17 çim sahanın bulunması, İlimizin diğer illerden avantajlı olmasını sağlıyor” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.