banner177
banner195

Nevşehir 1.Amatör Küme Fikstürü Yayınlandı

2014-2015 Sezonu Nevşehir 1.Amatör Küme maçları başlıyor.Nevşehir ASKF tarafından çekilen kuralar sonrası oluşan Nevşehir 1.Amatör küme maç Fikstürü Yayınlandı...İşte ilk yarı fikstürü...

Nevşehir 1.Amatör Küme Fikstürü Yayınlandı

banner143
banner134
Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından çekilen lig fikstüründe  2 grupta 14 takımın mücadele edeceği 1. Amatör Lig maçları 11 Ekim 2014 tarihinde başlayacak. 1. Amatör Lig A Grubunda  Göre spor, Suvermez Kale spor, Kaymaklı Belediye spor, Kapadokya Göreme spor, Derinkuyugücü, Acıgöl spor, Ortahisar Belediye Göreme spor mücadele edecek. 1. Amatör Lig B Grubunda ise Kapadokya Nevşehir spor, Ürgüp spor, İl Özel İdare spor, Kozaklı  spor, Hisar spor, Kapadokya Avanos spor, Hacıbektaşgücü mücadele edecek.

1. Amatör Lig maçlarının ilk devresi 23 Aralık 2014 tarihinde sona erecek.  10 Ocak 2015 tarihinde başlayacak olan 1. Amatör lig maçları 22 Şubat 2014 pazar günü oynanacak olan maçlar ile tamamlanmış olacak.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından lig statüsü de yayınladı. Yayınlanan statüye göre ise her iki grupta mücadele edecek takımlardan sonuncu olan takımlar bir alt kümeye düşürülecek. 1. Amatör Lig müsabakaları sona erdiği tarihten sonra ise A ve B gruplarında ilk 4 sırayı alan 8 takım çapraz eşleşme sonunda elemasyon usulü ile çeyrek final, yarı final ve final deplasmanlı çift maç oynayacak. 

2014-2015 Sezonu Nevşehir 1.Amatör Küme maçları başlıyor.Nevşehir ASKF tarafından çekilen kuralar sonrası oluşan Nevşehir 1.Amatör küme maç Fikstürü Yayınlandı...İşte ilk yarı fikstürü...
2014-2015 SEZONU 1.AMATÖR KÜME                               1. DEVRE FİKSTÜRÜ
HAFTA TARİH SAAT SAHA TAKIMLAR TAKIMLAR SONUÇ
1. HAFTA  11-10-2014 CUMARTESİ 14:30 2NOLU KAP. NEVŞEHİR SPOR İL ÖZEL İDARE ……./…….
14:30 AVANOS KAP AVANOS SPOR HACIBEKTAŞ SPOR ……./…….
14:30 3 NOLU HİSAR SPOR ÜRGÜP SPOR ……./…….
12-10-2014 PAZAR 14:30 2 NOLU KAP.GÖREME SPOR DERİNKUYU SPOR ……./…….
14:30 3 NOLU ORTAHİSAR SPOR ACIGÖL SPOR ……./…….
14:30 KAYMAKLI KAYMAKLI SPOR  GÖRE SPOR ……./…….
2. HAFTA  18-10-2014 CUMARTESİ 14:30 2 NOLU GÖRE SPOR ORTAHİSAR SPOR ……./…….
14:30 ACIGÖL ACIGÖL SPOR KAP. GÖREME SPOR ……./…….
14:30 SUVERMEZ SUVERMEZ KALE SPOR KAYMAKLI SPOR ……./…….
19-10-2014 PAZAR 14:30 2 NOLU İL ÖZEL İDARE SPOR HİSAR SPOR ……./…….
14:30 KOZAKLI KOZAKLI SPOR KAP.NEVŞEHİR SPOR ……./…….
14:30 ÜRGÜP ÜRGÜP SPOR KAP.AVANOS SPOR ……./…….
3. HAFTA  25-10-2014 CUMARTESİ 14:30 3 NOLU HİSAR SPOR KOZAKLI SPOR ……./…….
14:30 HACIBEKTAŞ HACIBEKTAŞ SPOR ÜRGÜP SPOR ……./…….
14:30 AVANOS KAP AVANOS SPOR İL ÖZEL İDARE ……./…….
26-10-2014 PAZAR 14:30 2 NOLU ORTAHİSAR SPOR SUVERMEZ KALE SPOR ……./…….
14:30 3 NOLU KAP GÖREME SPOR GÖRE SPOR ……./…….
14.30 DERİNKUYU DERİNKUYU SPOR ACIGÖL SPOR ……./…….
4. HAFTA  01-11-2014 CUMARTESİ 13:30 2 NOLU GÖRE SPOR DERİNKUYU SPOR ……./…….
13:30 KAYMAKLI KAYMAKLI SPOR  ORTAHİSAR SPOR ……./…….
13:30 SUVERMEZ SUVERMEZ KALE SPOR KAP GÖREME SPOR ……./…….
02-11-2014 PAZAR 13:30 2 NOLU KAP NEVŞEHİR SPOR HİSAR SPOR ……./…….
13:30 3 NOLU İL ÖZEL İDARE SPOR HACIBEKTAŞ SPOR ……./…….
13:30 KOZAKLI KOZAKLI SPOR KAP. AVANOS SPOR ……./…….
5. HAFTA  08-11-2014 CUMARTESİ  13:30 ÜRGÜP ÜRGÜP SPOR İL ÖZEL İDARE ……./…….
13:30 AVANOS KAP.AVANOS SPOR KAP.NEVŞEHİR SPOR ……./…….
13:30 HACIBEKTAŞ HACIBEKTAŞ SPOR KOZAKLI SPOR ……./…….
09-11-2014 PAZAR 13:30 2 NOLU KAP.GÖREME SPOR KAYMAKLI SPOR ……./…….
13:30 ACIGÖL ACIGÖL SPOR GÖRE SPOR ……./…….
13:30 DERİNKUYU DERİNKUYU SPOR SUVERMEZ KALE SPOR ……./…….
6. HAFTA  15-11-2014 CUMARTESİ 13:30 2 NOLU ORTAHİSAR SPOR KAP.GÖREME SPOR ……./…….
13:30 SUVERMEZ SUVERMEZ KALE SPOR ACIGÖL SPOR ……./…….
13:30 KAYMAKLI KAYMAKLI SPOR  DERİNKUYU SPOR ……./…….
16-11-2014 PAZAR 13:30 2 NOLU HİSAR SPOR KAP.AVANOS SPOR ……./…….
13:30 3 NOLU KAP.NEVŞEHİR SPOR HACIBEKTAŞ SPOR ……./…….
13:30 KOZAKLI KOZAKLI SPOR ÜRGÜP SPOR ……./…….
7. HAFTA  22-11-2014 CUMARTESİ 13:30 3 NOLU İL ÖZEL İDARE SPOR KOZAKLI SPOR ……./…….
13:30 HACIBEKTAŞ HACIBEKTAŞ SPOR HİSAR SPOR ……./…….
13:30 ÜRGÜP ÜRGÜP SPOR KAP.NEVŞEHİR SPOR ……./…….
23-11-2014 PAZAR 13:30 3 NOLU GÖRE SPOR SUVERMEZ KALE SPOR ……./…….
13:30 ACIGÖL ACIGÖL SPOR KAYMAKLI SPOR ……./…….
13:30 DERİNKUYU DERİNKUYU SPOR ORTAHİSAR SPOR ……./…….
NEVŞEHİR ASKF TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
karapınarspor - 2 yıl önce
Slm