banner461

Nevşehir 1.Amatör Küme Tertip Komitesi Toplandı

İlimizde 16 takımın katılımı ile önümüzdeki ayın ilk haftasından itibaren oynanmaya başlanacak olan 1. Amatör küme futbol ligine yönelik hazırlıklar sürüyor.

banner503
Nevşehir 1.Amatör Küme Tertip Komitesi Toplandı
01 Eylül 2015 Salı 13:37

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde 16 takımın katılımı ile önümüzdeki ayın ilk haftasından itibaren oynanmaya başlanacak olan 1. Amatör küme futbol ligine yönelik hazırlıklar sürüyor.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya ASKF Başkanı Mustafa Avcı’nın yanı sıra, Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca ve kulüp yöneticileri katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, 16 takımın katılımı ile 03-04 Ekim 2015 tarihinde oynanacak olan müsabakalarla başlayacak birinci amatör küme futbol ligine katılacak ekiplerin transfer çalışmalarının sürdüğü, lisans tescil işlemlerinin de devam ettiği ifade edildi.

A ve B gruplarında ilk dört sırayı elde eden takımların yarı final müsabakaları oynayacakları ligde fikstür düzenlemesinin de yapıldığını kaydeden Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, sezonun sorunsuz ve centilmenlik içerisinde geçmesi temennisinde de bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.