banner461
banner195

Nevşehir Amatör Küme Maçında Kavga Çıktı, Hakem Maçı Tatil Etti

Nevşehir 1. Amatör Lig’de bugün oynanan Göreme spor – Kaymaklı spor maçında kavga çıktı.

Nevşehir Amatör Küme Maçında Kavga Çıktı, Hakem Maçı Tatil Etti
10 Kasım 2014 Pazartesi 08:16

banner143
banner134
Nevşehir 1. Amatör Lig’de bugün oynanan maçta çıkan kavga nedeniyle maç tatil edildi. Maçın ilk yarısı bitmeden maçın orta hakemi her iki takımdan da iki şer oyuncuyu kırmızı kart ile oyundan attı. Maçın ilk yarısı ise Göreme sporun 2-1 üstünlüğü ile sona erdi. Maçta ilk yarısının sona ermesiyle birlikte soyunma odalarında tartışmalar devam edince maçın orta hakemi Gökhan Dur Göreme spordan 2 oyuncuyu, Kaymaklı spordan da 3 oyuncuyu daha kırmızı kart ile oyundan attı. 
Göreme spor – Kaymaklı spor maçında çıkan kırmızı kartlardan dolayı maçın orta hakemi Gökhan Dur maçı tatil etti. Maçın sonucunu ise hafta içerisinde toplanacak kurul açıklayacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakemler amatör - 3 yıl önce
bazı hakemler maçları katlediyor.2014lise final maçında da 2000 evler lisesini tuttular.altınyıldız kolejinin hakkını yediler.amatör maçlarda okul maçlarında temiz yönetim göstermeliler ki futbol gelişsin.yoksa amatör liğlerde oynarız.
Avatar
seyirci - 3 yıl önce
bu maçta hakemin hiç bir suçu yok.iki takımın oyuncuları ve kenar yönetimi olaylara sebep oldu.herkes kendine baksın..sahaya futbol oynamaya değil kavga etmeye gelmiş takımlar..hakem naaapsın...en iyisini yaptı..tebrik ederim hakemi..
Avatar
Topcu - 3 yıl önce
öncelikle seyirci arkadaşımızı bu yorumdan dolayı teşekkür ederim ama öncelikle şunu bilmeni isterim kimse sahaya kavga için gelmez daha maçın BAŞINDAn belliydi çünkü fizikce uygun olmayan birini hakem yapmaları ne kadar doğru onu sormak gerekir 40 metreden pozisyonlara giden penaltı pozisyonuna bile Düşen vatandaşında inanmadığı bir maç yönetti ve olaylar çiğrindan çıktı sen bu şekildeki hakemi iyi diyorsan bence sen oraya maç izlemeye değil hakemlerin hatasını yorumlamaya gelmişsin
Avatar
seyirci - 3 yıl önce @Topcu
topçu yazan arkadaş..her şeyi hakeme bağlamışın sen..sporcular ve idareciler tam görevini yapsa hiç bir şey olmayacak.hakemin hatalı kararları olabilir.ama daha çok sporcular ve idareciler olaylara vesile oldular..keşke olmasa bunlar ama malesef oluyor.fiziğine kusur bulmuşunuz hakemin ona siz değil tffhgd karar verir..demekki uygun maç veriliyor..hakem doğru olanı yapmıştır...