banner461
banner195

Nevşehir ASKF Harıl Harıl Çalışıyor

Nevşehir'de hafta sonundan itibaren başlayan amatör ligin ardından alt yapı liglerinde de görev alacak futbolcuların lisans, vize, filiz lisans ve transfer işlemleri için Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri federasyonu başkanlığında hummalı bir çalışma göze çarpıyor.

Nevşehir ASKF Harıl Harıl Çalışıyor
03 Ekim 2015 Cumartesi 23:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde hafta sonundan itibaren başlayan amatör ligin ardından alt yapı liglerinde de görev alacak futbolcuların lisans, vize, filiz lisans ve transfer işlemleri için Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri federasyonu başkanlığında hummalı bir çalışma göze çarpıyor.

İki ayrı grupta toplam 16 takımın katılımıyla düzenlenen 1. Amatör küme futbol liginin yanı sıra takımlarımızın transfer ettikleri futbolcularla ilgili işlemleri, önümüzdeki günlerde başlayacak olan futbol alt yapı ligleri ve vize işlemleri için başta ASKF Başkanı Mustafa Avcı olmak üzere yönetim kurulu ile Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca oldukça yoğun günler geçiriyor.

Geçtiğimiz yıl bin 573 vize, filiz lisans ve transfer işleminin Nevşehir ASKF Başkanlığında yapıldığını hatırlatan Başkan Mustafa Avcı, işlem sayısının bu yıl bin 800 dolayında olmasının beklendiğini dile getirdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.