banner461
banner195

Nevşehir ASKF Yönetimi Belli oldu

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi belirlendi. Yeni yönetime gazeteci bir isim dahil edilirken, yönetimde 3 kurt ismin varlığı da dikkat çekici.

Nevşehir ASKF Yönetimi Belli oldu
14 Nisan 2014 Pazartesi 22:29

banner143
banner134

 3 Kurt’la Yola Devam

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi belirlendi. Yeni yönetime gazeteci bir isim dahil edilirken, yönetimde 3 kurt ismin varlığı da dikkat çekici.

27 Yılın ardından yeniden Federasyon başkanlığına seçilen Mustafa Avcı’nın yönetimine Gazeteci – Program Yapımcısı M. Tolga Karaca da dahil edildi. Yıllardır Kapadokya Nevşehir Spor Kulübü başkanlığını yürüten Karaca artık Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda basından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

Öte yandan Başkan Avcı’nın yanı sıra Futbol İl Temsilciliği görevini yıllardır devam ettiren Salih Armağan ile Sağlık Spor Kulübünün duayen isimlerinden Recep Ata’da yeni yönetimin kurt isimleri arasında yerlerini aldılar.

Oktay Avcı’nın genel sekreterliğe getirildiği Nevşehir ASKF Yönetiminde Bayram Ekici, Mehmet Hemit, Ahmet Ceylan ve Ersin Dörtkol’da yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.