banner461

Nevşehir Belediye Spor Yağmur altında çalıştılar

TFF 3. Lig 3. Gurup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor, TFF 2. ve 3. Ligin resmi tescil edilmesinin ardından playoff Mücadelesi verecek olan Kırmızı beyazlı ekip çalışmalarını yağmur çamur demeden aralıksız devam ediyor.

banner503
Nevşehir Belediye Spor Yağmur altında çalıştılar
08 Temmuz 2020 Çarşamba 19:14

banner143
banner134

TFF 3. Lig 3. Gurup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor, TFF 2. ve 3. Ligin resmi tescil edilmesinin ardından playoff Mücadelesi verecek olan Kırmızı beyazlı ekip çalışmalarını yağmur çamur demeden aralıksız devam ediyor

Kırmızı beyazlı ekip hazırlıklarına yağmur altında yapılan antrenmanla devam etti.Nar’da bulunan Nevşehir Belediye Spor Tesisleri’nde Teknik Direktör Taner Öcal yönetiminde yapılan antrenman salonda ısınma hareketleri ile başladı. Kuvvet çalışması ile devam eden antrenmanın son bölümünde yarım saha da çift kale maç ile son buldu. Liglerin Tescili ve yapılan çalışmalar hakkında konuşan Nevşehir Belediye Spor Teknik Direktörü Taner Öcal Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF ) tarafından açıklanan Play offkarara karşı planlarının olduğunu belirtirken  “2. ve 5. sıradaki takımların play-off oynatılmasına yönelik bir karara karşı, kalan tüm maçları oynayacakmış gibi hazırlandık ve planlarımızı belirledik. Nevşehir Belediye Spor olarak hedefimize kilitlendik, belirsizliğin sonunda Türk futbolu adına doğru Kararın verildiğini düşünüyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.