banner461

Nevşehir Belediyespor Birlik Beraberlik Yemeğinde Buluştu

TFF  3. Lig 2019-2020 sezonunda 3. Grupta mücadele edecek olan Nevşehir Belediyespor camiası, birlik ve beraberlik yemeğinde Crowne Plaza'da bir araya geldi.

banner503
Nevşehir Belediyespor Birlik Beraberlik Yemeğinde Buluştu
17 Temmuz 2019 Çarşamba 22:59

banner143
banner134

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Nevşehir Belediyespor’da, yeni yönetim kurulu yeni sezon öncesinde düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde kamuoyunun karşısına çıktı.

TFF  3. Lig 2019-2020 sezonunda 3. Grupta mücadele edecek olan Nevşehir Belediyespor için düzenlenen Birlik ve Beraberlik Yemeğine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile Nevşehir Belediyespor’a gönül veren siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından çok sayıda iş insanı katıldı. Proğrama ayrıca Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, Yönetim Kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik kadroda tam kadro yer aldılar.

Yeni yönetim kurulu ve yeni transferlerinin teker teker tanıtıldığı gecede Nevşehirli Kürşat'ta birbirinden güzel parçalarıyla proğrama renk kattı.

Ardından Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz birer konuşma yaptılar.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı 1969 yılında kurulan Nevşehir Belediyespor'da önümüzdeki sezon kulübün 50'nci yılı olduğunu, "Birlik ve Beraberlik içerisinde Şampiyonluk istiyoruz. Bunu başarabiliriz" dedi.

Gecenin sonunda Nevşehir Belediyespor Kulübü tarafından Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz başta olmak üzere  programa davet edilen tüm protokol üyeleri ve davetlilere teker teker Kırmızı-Beyaz formaları takdim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.