banner461

Nevşehir'de 'Amatör Spor Haftası' kortej yürüyüşü ile başladı

Nevşehir'de Amatör Spor Haftası etkinlikleri 7 Ekim Pazartesi günü saat 13:15 de Valilik önünden Kortej Yürüyüşü ile başladı.

banner503
Nevşehir'de 'Amatör Spor Haftası' kortej yürüyüşü ile başladı
08 Ekim 2019 Salı 13:06

banner143
banner134

Nevşehir'de Amatör Spor Haftası etkinlikleri 7 Ekim Pazartesi günü saat 13:15 de Valilik önünden  Kortej Yürüyüşü ile başladı.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, JAKEM Komutanı Albay Ercan ALTIN, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Emin ÇAKI, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mustafa BÜYÜKKURUTLU, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa AVCI ,  sporcular, öğrenciler  ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi. 13:30 da Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzda yapılan açılış programı; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak Taekwondo sporcularımızın  gösterileri, öğrencilerin konseri ve spor branşlarının tanıtım gösterileri  ile açılış programı tamamlandı.

           7 -13 Ekim 2019 tarihleri arasında spor müsabakalarımız devam edecek olup 12 Ekim Cumartesi günü saat 14:00 da Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzda kapanış programıyla tamamlanacaktır.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.