banner461
banner195

Nevşehir de Atletizm Seçmeleri Yapıldı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafında başlatılan Atletizm Olimpiyat Şampiyonu Aranıyor adlı Atletizm seçmeleri yapıldı.

Nevşehir de Atletizm Seçmeleri Yapıldı
04 Ekim 2012 Perşembe 11:43

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafında başlatılan Atletizm Olimpiyat Şampiyonu Aranıyor adlı Atletizm seçmeleri yapıldı.

            Yarışma sonunda açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer, yarışmalara toplam 121 sporcu katılmış olup, kategorilerinde ilk 3 e giren sporculara madalyaları verilerek, ilk 6 ya giren sporcular ise antrenörlerimiz tarafından atletizm alt yapısına seçilmişlerdir. Antrenörlerimiz nezaretinde çalışmalarına başlamışlardır. Düzenlemiş olduğumuz bu seçmelerle başarılı olan sporcuları keşfederek, hem çocuklarımızı sporun içine çekip kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, hem de yetenekli çocukların spor sayesinde gelecekte onları meslek sahibi yapmaktır. Bu amaçla kurumumuzun bütün imkânlarını spor ve sporcularımız için seferber etmeye hazırız, dedi.

            800 Metre Kızlarda;

1.Tuğçe Küser

2. Nezahat Altın

3. Sevim Altan

 

800 Metre Erkeklerde;

1.     Melih Çopur

2.     Ozan Benli

3.     Koray Abanozer


GENÇLİK MERKEZİNDEN DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,  Gençlik Merkezinin 2012 yılı faaliyet programı ve Sağlık İl Müdürlüğünün Yeterli Hareketli Yaşam Kurulu faaliyetleri gereği ve Dünya Yürüyüş Günü nedeniyle, 06 Ekim 2012 Cumartesi günü saat 10.00 da Uçhisar Kasabası Güvercinlik Vadisinden başlayıp Göreme Kasabasında bitmek üzere, Gençlik Merkezi ve Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliğinde, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü üyesi Gönüllü Gençleri ile Sporcu Gençler ve halkın katılımı ile   ”Vadi Yürüyüşü“  yapılacaktır.

Tüm Katılımcılar Güvercinlik Vadisine ulaşım için 06 Ekim 2012 tarihinde Cumartesi günü saat:09.30 da Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğü önünden araçla yürüyüşün yapılacağı alana gidebilirler.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.