banner461
banner195

Nevşehir de Bulunduğu 3 Yılda 15 Milyonluk Yatırım

Nevşehir’de İl Müdürlüğünün üçüncü yılına giren Mustafa Ünlüer döneminde milyon liralık spor yatırımları ilimize kazandırıldı.

Nevşehir de Bulunduğu 3 Yılda 15 Milyonluk Yatırım
24 Ağustos 2014 Pazar 11:05

banner143
banner134

 3 Yılda 15 Milyonluk Yatırım

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de İl Müdürlüğünün üçüncü yılına giren Mustafa Ünlüer döneminde milyon liralık spor yatırımları ilimize kazandırıldı.

2011 Yılında Nevşehir’e atanan ve 3 yıla yaklaşan süre içerisinde ilimizdeki spor tesislerinin bakım ve onarımı dışında yeni tesislerin kazandırılmasındaki gayretli çalışmalarıyla öne çıkan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, bu yatırımların ilimize kazandırılmasında emeği geçenlere de teşekkür etti.

Bugünlerde il müdürlüğü kompleksinin daha güzel bir görünüm kazanması için Peyzaj çalışmalarına ağırlık veren İl Müdürü Ünlüer, “3 Yıla yakın süredir Nevşehir’deki görevim süresince yarı olimpik yüzme havuzu, yeni gençlik merkezi başta olmak üzere 15 Milyon TL’ye yakın bir yatırım ilimize kazandırıldı. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında büyük katkıları bulunan başta Nevşehir Valimiz Sayın Mehmet Ceylan’a, Ak Parti Nevşehir Milletvekillerimiz A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

1971 yılında Niğde İli Bor İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Niğde’de tamamladı.

1996 Yılında Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. 1996 Yılında Kayseri Bünyan’ da Beden eğitimi öğretmeni olarak göreve başladı.

2000 – 2011 Yılları arasında Niğde’de değişik okullarda Beden Eğitimi Öğretmenliği, okul müdürlüğü ve en son da Bor Toki İlköğretim Okulu Kurucu Müdürlüğünü yaptı. 04.10.2011 tarihinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü görevine atandı. Evli ve iki çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa ATEŞ - 4 yıl önce
sayin müdürümü tebri̇k eder, başarili çalişmalarinin devamini di̇leri̇m.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
bu iktidar zamanında her yere oluk oluk para akıyor zaten en az yatırım alan yer maalesef nevşehir
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
ya allahınızı severseseniz şu yalakalığı bırakın..neymiş müdür kendi insiyatifiyle bu hizmetleri yaptırmış..biraz gözünüzü açın bakın etraf illere ne kadar yatırımk yapılmış nevşehire ne kadar yapılmış...aksaraya niğdeye yatırım yapılmamışda bizim nevşehire hemde müdür beyin gayretiyle yatırım yapılmışl öyle mi....çok komik..yapılanların tamamı gençlik ve spor bakanlığının daha önceden yatırım planına aldığı hizmetlerdir..ayrıca sporcu fabrikası falan lokal olarak tek bir ilin projesi değil bakanlığın bütün illerde yaptığı bir projedir...sonuç olarak o makamda köylü mehmet agada olsa bu yatırımlar yine yapılacaktı..nevşehirli olarak biraz gelişip diğer illerle yarışmak istiyorsak şu yalakalığı bi kenara bırakmanın zamanı geldi...
Avatar
müdür - 4 yıl önce @NEVŞEHİRLİ
seni tebrik ederim çok doğrusun ayrıca neden bir nevşehirli müdür atanmaz anlamış değilim.bu ayıp bize yeter..
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
ilimize yapılan yatırım ve çalışmalara bakın hemşerim şu at gözlüğünü bi çıkartın artık çalışmayana yatıyo dersiniz çalışanada bahaneler bulursunuz bizim milletimiz böyle işte.