banner461
banner195

Nevşehir de sporcuya destek devam ediyor

Nevşehir spor İl Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu Bir Sporcu da Sen Giydir projesi kapsamında yapılan çalışmalar sonucu Lc waikiki firmasından olumlu yanıt gelmesiyle 50 sporcumuz için kıyafet temin edildi.

Nevşehir de sporcuya destek devam ediyor
07 Ocak 2013 Pazartesi 17:34

banner143
banner134

 Nevşehir spor İl Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu Bir Sporcu da Sen Giydir projesi kapsamında yapılan çalışmalar sonucu Lc waikiki firmasından olumlu yanıt gelmesiyle 50 sporcumuz için kıyafet temin edildi. Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılan törenle bu kıyafetler sporcularımıza İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER tarafından dağıtıldı.

Yapılan törenin ardından açıklama yapan İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, “Antrenör arkadaşlarımızın başlattığı Bir Sporcu da Sen Giydir projesi için ilimiz esnaflarıyla ve diğer ulusal firmalarla görüşmeler yapıldı.  Gençlik Merkezinde görev yapan Gençlik Liderlerimizin çalışmaları sonucu Lc Waikiki firmasından olumlu karşılık geldi ve 50 gencimiz için kıyafet gönderdiler. Biz de bugün İl Müdürlüğümüz tesislerinde çeşitli branşlarda spor yapan 50 sporcumuza Lc Waikiki firmasının göndermiş olduğu kıyafetleri dağıttık.  Bu çalışmamızdaki amaç sporcularımızı desteklemek ve onları sevindirmektir. İnşallah değişik çalışmalarla sporcularımızı sevindirmeye ve onlara destek olmaya devam edeceğiz.”  dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.