banner461
banner195

Nevşehir' de Veteran Voleybol Turnuvası Düzenleniyor

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Veteranlar Valilik Voleybol Müsabakaları düzenleniyor.

Nevşehir' de Veteran Voleybol Turnuvası Düzenleniyor
26 Mart 2014 Çarşamba 10:20

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Veteranlar Valilik Voleybol Müsabakaları düzenleniyor.Nevşehir  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kamu kurum kuruluşlarının, STK veya özel bir isim ile katılabileceği turnuva 7 Nisanda başlayacak ve Haziran Ayına kadar devam edecek.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından kurumlar arası Veteranlar Voleybol Turnuvası düzenleniyor.
Nevşehir  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen kamu kurum kuruluşlarının, STK veya özel bir isimle  katılabileceği turnuva 7 Nisanda Başlayacak ve Haziran Ayına kadar devam edecek. 

İl Müdürümüz Ünlüer  voleybol turnuvası ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı, "Turnuva organizasyonumuzun duyurusunu kurumlara 25 Mart 2014 tarihinde yaptık. Turnuvamız İlimiz Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda oynanacaktır.Düzenlenecek olan Turnuvaya 35 yaş ve üzeri lisanslı sporcular katılacak. Takımlar Kurum,kuruluş, STK veya Özel bir isimle oluşturacakları takım ile katılabileceklerdir. Turnuvaya katılacak olan sporcularımıza başarılar diliyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.