banner461
banner195

Nevşehir Emniyeti Sporun ve sporcunun yanında!

Nevşehir Emniyet Müdürlüğümüz Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörlerine Polis Evinde yemek verildi.

Nevşehir Emniyeti Sporun ve sporcunun yanında!
05 Mart 2015 Perşembe 18:05

banner143
banner134
Nevşehir İl Emniyet Müdürümüz 1. Sınıf Emniyet Müdürü Metin KALAYOĞLU Nevşehir Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörleri ile  Polis Evinde düzenlenen yemekte bir araya geldiler.
 
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER, Çocuk Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Uğur KÖSE, Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı  4. Sınıf Emniyet Müdürü Ali DEMİREL, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Aslan UÇAR, Polis Gücü Yönetim Kurulu Üyesi Başpolis Memuru Mehmet YILDIRIM , Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Koordinatörü Polis Memuru Fatih Kağan ULU ve Polis Gücü Yönetim Kurulu Üyesi Polis Memuru Alper DUMAN ve Polis Gücü faaliyetlerinde destek olan Branş Antrenörlerimizin katılımıyla gerçekleşen yemekte, Emniyet Müdürümüz Metin KALAYOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER ve  Antrenörlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına Polis Gücü Gençlik ve Spor Kulübü eşofmanı ve şilt takdim etti.
 
Emniyet Müdürümüz Metin KALAYOĞLU, gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak başarılı bireyler olarak yetişmesi için sporun önemine değindi ve Nevşehir Emniyet Müdürlüğü desteğinin artarak devam edeceğini bildirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.