banner461
banner195

Nevşehir Gençlik Merkezi Eğitim Yuvası Haline Geldi

Nevşehir’de geçtiğimiz yıl hizmete kazandırılan ve merkezin faaliyetlerinin daha geniş kapsamlı bir hale getirilmesine de zemin hazırlayan yeni binanın faaliyete kazandırılmasıyla birlikte Gençlik merkezi tam bir eğitim yuvası haline dönüştü.

Nevşehir Gençlik Merkezi Eğitim Yuvası Haline Geldi
25 Mart 2015 Çarşamba 16:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz yıl hizmete kazandırılan ve merkezin faaliyetlerinin daha geniş kapsamlı bir hale getirilmesine de zemin hazırlayan yeni binanın faaliyete kazandırılmasıyla birlikte Gençlik merkezi tam bir eğitim yuvası haline dönüştü.

Merkez Müdürü Ünal Kitapçı’nın önderliğinde yürütülen faaliyetleriyle tam bir eğitim yuvası haline dönüşen merkezde açılan kurslar her geçen daha fazla genci gençlik merkezine çekiyor.

İngilizce, Tiyatro, bilgisayar, Diksiyon, Ney, Saz, Ebru ve benzeri kurslarla son 1 yıldır faaliyetleri daha fazla gence hitap eder bir hale gelen Nevşehir Gençlik Merkezinde önümüzdeki günlerde açılması planlanan kurslarında faaliyete geçirilmesiyle birlikte hem kurs sayısının, hem de kursiyer sayısının ciddi oranda artması hedefleniyor.

Gençlerin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri, hem de çeşitli konularda eğitim alabilecekleri bir düzeye ulaşan Gençlik Merkezinde oluşturulan dersliklerin daha şimdiden planlanan kurslara ilgi oldukça yoğun.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.