banner461
banner195

Nevşehir Gençlik Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Nevşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde, 3 Nolu Çim Futbol Sahasının eski soyunma odalarının bulunduğu alanda inşa edilen Gençlik Merkezinin en kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulması için çalışmalar aralıksız sürüyor.

Nevşehir Gençlik Merkezi Tamamlanma Aşamasında
27 Şubat 2014 Perşembe 20:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde, 3 Nolu Çim Futbol Sahasının eski soyunma odalarının bulunduğu alanda inşa edilen Gençlik Merkezinin en kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulması için çalışmalar aralıksız sürüyor.

Yaklaşık maliyeti 1 Milyon 733 bin TL olan Gençlik Merkezinin ihalesi 28 Ağustos 2012 de tamamlanmış ve yer teslimi 17 Aralık 2012 tarihinde Koçyiğit Mühendislik ’e yapılmıştı. 350 günde teslim edilmesi gereken Gençlik Merkezinin bu süreden daha evvel tamamlanması söz konusu.

Gençlik Merkezi içerisinde çok amaçlı kapalı spor salonu, öğrencilerin farklı branşlarda eğitim alarak, kendilerini geliştirebilecekleri ve eğitim alacakları etüt salonları, okuma salonları ve kütüphane yer alıyor.

İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan ve dış cephe çalışmalarına ağırlık verilen yeni gençlik merkezinde bir yandan da elektrik, su, doğalgaz tesisatlarının döşenmeye başlandığı gözleniyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.