banner461
banner195

Nevşehir Gençlik Merkezinde 350 Kursiyer Eğitim Görüyor

Resmi açılışı henüz yapılmamasına karşın Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde hizmete kazandırılan Gençlik Merkezi çok sayıda kursa sahipliği yapıyor.

Nevşehir Gençlik Merkezinde 350 Kursiyer Eğitim Görüyor
04 Kasım 2014 Salı 17:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Resmi açılışı henüz yapılmamasına karşın Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde hizmete kazandırılan Gençlik Merkezi çok sayıda kursa sahipliği yapıyor.

İçerisinde çok sayıda dersliğin yanı sıra Spor salonu ve antrenman alanlarının da bulunduğu gençlik merkezinde açılan kurslara 350 dolayında gencin katıldığı bildirildi. Gençlik Merkezi bünyesinde önümüzdeki günlerde yepyeni kurslar açılmaya da devam edilecek.

Gençlik Merkezi Müdürü Ünal Kitapçı, merkez bünyesinde açılan Ney, Bağlama, Gitar, İngilizce, Ebru, Halk Dansları, Diksiyon, Arapça, Osmanlıca ve Tiyatro kurslarına toplam 350 kursiyerin katıldığını söyledi.

Bu kurslar dışında önümüzdeki günlerde gençlerden taleplere göre yeni kursların da açılacağını kaydeden Gençlik Merkezi Müdürü Ünal Kitapçı, kurslarla ilgili bilgi almak, yeni kurslara kayıt yaptırmak isteyenlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisindeki gençlik merkezine başvuruda bulunabileceklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kursiyer - 4 yıl önce
keşke dini eğitim ve kuran derside verselerdi..arapça derside verselerdi.o güzel binayı nevşehire kazandıranlardan allah razı olsun...
Avatar
... - 4 yıl önce
yahu o değilde adamın daha güzel bir fotoğrafı yok muydu? sanki 1 haftadır uyumamış gibi çıkmış adam :)
Avatar
Efkan - 4 yıl önce
faydalı bir bilgi teşekkürler