banner461
banner195

Nevşehir İl Özel İdare Spor’dan Teşekkür Yemeği

Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde bu yıl şampiyonluğu ve ardından ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil etmeyi hedefleyen Özel İdare Spor yönetimi bir teşekkür yemeği düzenledi.

Nevşehir İl Özel İdare Spor’dan Teşekkür Yemeği
24 Kasım 2014 Pazartesi 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde bu yıl şampiyonluğu ve ardından ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil etmeyi hedefleyen Özel İdare Spor yönetimi bir teşekkür yemeği düzenledi.

Avanos ilçesinde bir restaurantta düzenlenen yemeğe AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan, İl Genel Meclisi Üyeleri Şaban Topuz ve Fatma Parmaksız’ın yanı sıra kulüp Genel Sekreteri İsmail Güven, Teknik Direktör Süleyman Yücefaydalı ve Antrenör Şakir Topoğlu katıldı.

İl Özel idare Sporun bu yıl hedeflerinin büyük olduğunu ve ligin ilk yarısında ortaya konulan futbolun ve alınan sonuçların kendilerini mutlu ettiğini belirten Özel İdare Spor Antrenörü Şakir Topoğlu, kulübe desteklerinden dolayı Milletvekili Ebubekir Gizligider, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün ve İl Özel idaresi genel sekreteri İsmail Cihan’a teşekkür etti.

Avanoslu il genel meclisi üyeleri Şaban Topuz ve Fatma Parmaksız’ın da kulübe önemli ölçüde destek verdiklerini dile getiren Topoğlu, bu desteğin sürmesini arzu ettiklerini de sözlerine ekledi.

Yemeğin ardından İl genel meclisi üyesi ve kulüp yöneticileri tarafından AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’e taraftarı olduğu Beşiktaş forması hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
ekmeğimizle oynayanları seçim zamanı biz de unutmayacağız
Avatar
sayın - 4 yıl önce
vekillerimiz ve sekreterimiz özel idare sporu bıraksınlarda memleketinin ismini taşıyan nevşehirsporumuza sahip çıksınlar inş. seneye bölgesel liglerde özel idare nevşehirsporumuzun karşısına rakip olarak çıkmaz
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 4 yıl önce
Memleketimizi temsil eden takımımız
Nevşehirspor'u özel idare spor olarak
Isim değişikliği yapalım ve bu takımı
Destekleyelim ve şampiyon edelim.
Nevşehir sevdalısı olanlar bu takıma
Sahip çıkarlar nevşehirspor şampiyon
Olur profosyenellik sevdası son bulur
Avatar
TARAFTAR - 4 yıl önce
Sayın vekilim nevşehirspor bizim için
Çok önemli yardımcı olursanız çok iyi
Olur bu takım Nevşehir'i temsil eden
Yakındır.
Avatar
Nevşehirsporlu - 4 yıl önce
Yok öyle Necmi Başkanım adı Nevşehirspor olmadan bu iş olmaz öyle sağda solda ben nevşehir sevdalısıyım diyenler bu haliyle Şehrimizin as olan takımı Nevşehirspora destek olsunlar bıraksınlar başka hayalleri bize kimse hikaye anlatmasın biz Beşiktaşlı vekil değil Nevşehirspor lu vekiller istiyoruz
Avatar
Yorum - 4 yıl önce
O milletvekili seçim zamanında özel idareden istesin oyunu koca nevşehirspor dururken şu yapılana bak önce sen koca ilin profesyonel takımı yok nevşehirsporu çıkar sonra diğerlerine bak seçim zamanı bunları unutmayacağız
Avatar
Beyefendi taraftar - 4 yıl önce
Takım eğer bir aile takımı ise o zaman dahada ayıp sizlere bir bu aile mi nevşehirli yapmayın adamlar şehrini sevip hizmet ediyor ya diğerleri bundan sonra o aileye şunu söyleyim size sahaya gelen 2000 taraftar yeter Sakın sizde küsüp gitmeyin
Avatar
tebessüm - 4 yıl önce
acaip faydalı,, olağan üstü verimli ve memlekete faydalı bir etkinlik olmuş,,, adamlar yapmış abi :))))