banner461

Nevşehir Kompleksine Acil Tenis Kordu İhtiyacı Var

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının şu ana kadar neye yaradığı bir türlü anlaşılamadı.

banner503
Nevşehir Kompleksine Acil Tenis Kordu İhtiyacı Var
19 Ağustos 2015 Çarşamba 13:42

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının şu ana kadar neye yaradığı bir türlü anlaşılamadı.


İlk bakışta “Tenis Sahası İşte. İçerisinde Tenis oynanıyor” diyebilirsiniz. Peki şu ana kadar bu sahanın içerisinde tenis oynayana rastlayanınız var mı?. İçerisinde 2 Çim futbol sahası, 1 Kapalı Spor Salonu, 1 Gençlik Merkezi, 1 Yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 1 Yapımı devam eden yeni gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, Açık Basketbol Sahası ve 1 Halı Sahası bulunan il müdürlüğü kompleksi içerisinde en anlamsız bulabileceğiniz tek tesis tenis sahası olsa gerek.


Şu ana kadar içerisinde tenis oynayana rastlanmayan bu sahanın yerine halkın daha fazla rağbet edeceği, içerisinde sportif etkinliklerde bulunabileceği başka bir tesis inşa edilemez mi diye soruluyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.