banner461
banner195

Nevşehir Merkeze Sentetik Saha Ödenek Bekliyor

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Nevşehir Merkeze Sentetik Saha Ödenek Bekliyor
11 Temmuz 2015 Cumartesi 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Spor alt yapı açısından Ülkemizin en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de 2015 yılı içerisinde yeni sahaların yapımı konusunda ödenekler doğrultusunda çalışmaların yapılacağı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Merkezindeki 3, Avanos ilçesinde 2, Ürgüp ilçesinde 2, Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçe merkezlerindeki birer çim sahanın yanında Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Kasabasında 1, Merkeze bağlı Nar ve Kaymaklı Kasabalarında da 1 olmak üzere toplam 15 çim sahası bulunan Nevşehir’de mevcut sahaların korunması ve bakımı konusunda da çalışmalarda bulunduklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Bu Mustafa ünlüer Nevşehir'de gençlik spor müdürü oldugu sürece Nevşehir spor dalında 1 adım ileri gidemez laf çok ama icraat yok yarı olimpik yüzme havuzumuz hala açılacak bize icraat Lazım inşAllah bu mesajımı Say'ın yöneticim paylaşır